ЗНО 2013. Таблиця переведення балів за тест з російської мови

Таблиця переведення тестових балів ЗНО з російської мовиУ 2013 році максимально можливий тестовий бал за виконання завдань тесту з російської мови – 88.

Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника зовнішнього оцінювання (максимум – 88 балів). На другому етапі, на основі тестового балу визначається рейтингова оцінка результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою.

 Скачати

Реклама {module Реклама в статті}
Скачати

За правильне (частково правильне) виконання завдань тесту з російської мови можна отримати:

Завдання з вибором однієї правильної відповіді – тест містить 44 завдання цієї форми (від №1 до №36 та від №43 до №50), кожне з яких буде оцінено у 0 або 1 тестовий бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів – якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.

Завдання на встановлення відповідності – тест містить 6 завдань цієї форми (від №37 до №42), кожне з яких буде оцінено в 0, 1, 2, 3 або 4 тестових бали: 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність (логічну пару); 0 балів, якщо не вказано жодної правильної логічної пари або відповіді на завдання не надано.

Завдання з розгорнутою відповіддю (№51) передбачає створення власного аргументативного висловлення на дискусійну тему (бланк відповідей Б). Тест містить одне завдання цієї форми, виконання якого буде оцінено від 0 до 20 тестових балів за критеріями змісту та мовного оформлення:

РОЗРАХУНОК РЕЙТИНГОВОГО БАЛА ЗНО З РОСІЙСЬКОЇ МОВИ ЗА 200-БАЛЬНОЮ ШКАЛОЮ

Після визначення тестового бала з російської мови визначається оцінка учасника ЗНО за шкалою від 100 до 200 балів – рейтинговий бал. Цей бал використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до вузів України.

Для оцінки результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Таблиця переведення тестових балів з російської мови 2013 року:

Таблиця переведення балів ЗНО з російської мови

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://osvita.ua

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook

Be the first to comment

Leave a Reply