ЗНО 2013. Таблиця переведення балів за тест з математики

Таблиця переведення балів ЗНО з математикиУ 2013 році максимально можливий тестовий бал за виконання завдань тесту з математики – 54.

Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з математики здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника зовнішнього оцінювання (максимум – 54 бали). На другому етапі, на основі тестового балу визначається рейтингова оцінка результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою.

 Скачати

Реклама {module Реклама в статті}
Скачати

За правильне (частково правильне) виконання завдань тесту з математики можна отримати:

Завдання з вибором однієї правильної відповіді – до тесту з математики включено 20 завдань з вибором однієї правильної відповіді (від №1 до №20), що будуть оцінюватися в 0 або 1 тестовий бал. 1 бал – якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.

Завдання на встановлення відповідності (логічні пари) – тест містить 4 завдання цієї форми (від №21 до №24), які оцінюватимуться в 0, 1, 2, 3 або 4 тестових бали. 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність (логічну пару); 0 балів, якщо не вказано жодної правильної логічної пари або відповіді на завдання не надано.

Завдання відкритої форми з короткою відповіддю – тест містить 9 завдань відкритої форми з короткою відповіддю (від №25 до №33), виконання яких оцінюється 0 або 2 тестовими балами. 2 бали буде зараховано, якщо зазначено правильну відповідь; 0 балів, якщо зазначено неправильну відповідь або завдання взагалі не виконано.

РОЗРАХУНОК РЕЙТИНГОВОГО БАЛА ЗНО З МАТЕМАТИКИ

Після визначення тестового бала з математики визначається оцінка учасника ЗНО за шкалою від 100 до 200 балів – рейтинговий бал. Цей бал використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до вузів України.

Для оцінки результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Таблиці переведення тестових балів з математики 2013 року:

Таблиця переведення балів ЗНО з математики

 

Таблиця переведення балів ЗНО з математики

http://osvita.ua

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook

Be the first to comment

Leave a Reply