Учні 1-А, 1-В, 1-Г класів відчули себе водіями та операторами бойового модуля

24 травня до Навчального центру Національної гвардії України завітали маленькі гості. Першокласники Золочівської ЗОШ  І-ІІІ ст. №2 ім. М. Шашкевича разом із своїми вчителями Мирославою Василівною Бишко, Іриною Михайлівною Процик та Світланою Юріївною Лещишин проходили урок патріотичного виховання з ініціативи колишнього військового керівника школи, полковника у відставці Євгена Дмитровича Авескулова.

Підполковник Євстахій Моспан ознайомив школярів з історією Навчального центру Національної гвардії України, розповів про бойові досягнення та про практичні заняття, які проходять військовослужбовці. Учні переглянули фільм про Навчальний центр Національної гвардії України. А далі першокласників з військовим ремеслом знайомили капітани Андрій Пиріжок та Ярослав Рак. Дітям цікаво було ознайомитись із побутом солдатів та навчальним процесом. Великий інтерес викликали відвідини кімнати Бойової Слави Навчального центру, де ознайомились із історією його становлення, розбудови та розвитку. А скільки радості в дитячих очах було від знайомства з навчальними тренажерами, на яких школярі в супроводі бурхливих емоцій могли відчути себе в якості водія чи оператора бойового модуля, посидіти всередині бойової машини і попробувати частини та механізми на власний дотик. Також вони змогли позмагатись між собою на влучність у стрільбі в мультимедійному тирі. Ще однією несподіванкою було знайомство із військовими собаками, які показали усі свої вміння.

Результатом надзвичайно цікавої та пізнавальної екскурсії стали гарні емоції, незабутні враження та щирі слова вдячності.

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook