Мандрівка Карпатами (ПРЕЗЕНТАЦІЯ)

Подорожі навчають більше, ніж будь-що інше.

Іноді один день, проведений в інших місцях,

дає більше, ніж десять років життя вдома

Анатоль Франс

Екскурсією в Карпати розпочали свій активний літній відпочинок учні 8-Д класу (класний керівник Поцілуйко Л.П.)  разом із 8-А кл.(класний керівник Цімко Я.А.), 8-Б кл.(класний керівник Переймибіда О.С) та 7-Б кл.( класний керівник Болюбаш Л.Я.)

Розпочалася наша мандрівка з відвідин Свірзького замку, у якому відбувалися зйомки кінофільму про легендарного Д’Артаньяна. У місті Галич ми побували в музеї етнографії Прикарпаття, що розташований просто неба і дещо нагадує Шевченківський гай у м.Львові. Дорогою милувалися краєвидами карпатської природи. Прибувши в Яремче, ми відвідали старий залізничний міст, водоспад Пробій, спостерігали за підвісними мостами. А на  сувенірному  ринку кожен придбав подарунок із Карпат для своїх рідних і для себе на згадку. Цього ж дня ми побували на водоспаді Гук, що знаходиться 900 метрів над рівнем моря. До нього підіймалися пішки вузькою гірською дорогою 3 кілометри. Усі втомилися, та враження від побаченого були надзвичайні.

Наступного дня наш маршрут пролягав на Яблуницький перевал та комплекс «Буковель». На жаль, через зливний дощ ми не змогли піднятися на гору канатною дорогою. Зацікавлення викликав перевернутий будиночок, який стоїть на даху, а всі речі всередині також розміщені навиворіт. Дорогою додому ми відвідали Унівську лавру, де склали подячні молитви за щасливу подорож, попили свяченої води. Переповнені яскравими враженнями та неповторними емоціями повернулися в рідний Золочів.

Це була перша дводенна колективна подорож, у якій ми дізналися багато нового, побачили безліч цікавого і, звичайно, ще більше згуртувалися та здружилися.

Л.П.Поцілуйко, класний керівник 8-Д класу.

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook