Перші відвідини шкільної книгозбірні

Книга – це не анахронізм у сучасному світі ІТ, це радше класична призма сприйняття людського буття. Мабуть, саме тому щорічно у цілому світі 30 вересня відзначають Всесвітній день бібліотек.

Шкільна бібліотека Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. М. Шашкевича не стала винятком із цього правила. У межах святкування Дня бібліотек, зазвичай, проводиться цілий цикл заходів.

Бібліотекарі оновили постійно діючі книжкові виставки: «Мій край – моя історія жива», «М. Шашкевич – Будитель галичан, усього українства», «Геній і Пророк», «Чарівне царство книг» і оформили нові: «Корифеї рідної літератури», «Світова класика у шкільній програмі» та «Книги-ювіляри 2017 року».

Одна з багаторічних традицій у нашій книгозбірні це посвята другокласників школи у читачі. Цьогоріч юними читачами шкільної бібліотеки стали учні чотирьох класів загальною кількістю 118 дівчаток і хлопчиків. Посвята кожного класу відбулася у формі бібліотечного уроку.

Перші відвідини шкільної бібліотеки учнів 2-А класу відбулися 26.09.2017 р. Юні читачі, звісно, прийшли до книгозбірні разом із першою вчителькою Бишко Мирославою Василівною. Бібліотечний урок провела бібліотекар Стець Леся Степанівна.

Дітям розповіли про історію походження книги та про правила користування бібліотекою. З новоспеченими читачами було проведено бліц-турнір, а ще загадували їм загадки та складали разом вірш. Наприкінці кожен мав можливість вибрати собі бібліотечну книгу.

Школярі здивували уважністю й активністю, потішили бібліотекарів цікавими віршами, піснями, загадками та скоромовками.

Учні 2-Б класу завітали до шкільної бібліотеки 28.09.2017 р. Дітей, певна річ, супроводжувала Філь Галина Михайлівна. Леся Степанівна повела школярів до книжкового світу вже звичною стежинкою.

Юні читачі були надзвичайно уважні та допитливі. Запам’ятовували, здавалось, кожне слово бібліотекаря. З нетерпінням чекали моменту, коли ж врешті можна буде вибрати першу в житті бібліотечну книгу.

Цього ж дня вперше поріг шкільної книгозбірні переступили учні 2-Г класу разом із першою вчителькою Лещишин Світланою Юріївною. Знайомство з бібліотекою для юних читачів провела Леся Степанівна.

Школярі у повній мірі проявили свою жвавість, допитливість і глибоку обізнаність у різних галузях знань. Їхній бібліотечний урок, звичайно ж, закінчився вибором першої позиченої в книгозбірні книги.

Ірина Михайлівна разом зі своїми учнями 2-В класу відвідала шкільну бібліотеку 02.10.2017 р. Юні читачі з цікавістю та надзвичайно пильно слухали розповідь Лесі Степанівни. Школярі ставили запитання, активно долучалися до уроку. Продемонстрували дисциплінованість і ерудованість.

Як писав Стефан Цвейг: «Книга – це альфа й омега всякого знання, першооснова кожної науки». Тож, наші любі другокласники отримали свою «альфу» у світ знань, а ми бажаємо їм легкого нетернистого шляху до вершини пізнання світу.

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook