ЗНО 2013. Таблиця переведення балів за тест з історії України

Таблиця переведення ЗНО історія УкраїниУ 2013 році максимально можливий тестовий бал за виконання завдань тесту з історії України – 87.

Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з історії України здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника зовнішнього оцінювання (максимум – 87 балів). На другому етапі, на основі тестового балу визначається рейтингова оцінка результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою.

 Скачати

Реклама {module Реклама в статті}
Скачати

За правильне (частково правильне) виконання завдань тесту з історії України можна отримати:

Завдання з вибором однієї правильної відповіді – до тесту ЗНО з історії України включено 42 завдання цієї форми (від №1 до №42), виконання яких буде оцінюватися в 0 або 1 тестовий бал. 1 бал – якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.

Завдання на встановлення відповідності (логічні пари) – тест містить 6 завдань на встановлення відповідності (від №43 до №48), що оцінюються в 0, 1, 2, 3 або 4 тестових бали. 1 бал – за кожну правильно встановлену відповідність (логічну пару); 0 балів, якщо не вказано жодної правильної логічної пари або відповіді на завдання не надано.

Завдання на встановлення правильної послідовності – тест містить 3 завдання на встановлення правильної послідовності (від №49 до №51), які оцінюються в 0, 1, 2 або 3 тестових бали. 3 бали – якщо правильно вказано послідовність усіх подій; 2 бали, якщо вказано першу та останню події; 1 бал, якщо вказано або першу, або останню подію; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь або відповідь на завдання не надано.

Завдання з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді (з короткою відповіддю множинного вибору) – тест містить 4 завдання цієї форми (від №52 до №55), що будуть оцінені в 0, 1, 2 або 3 тестових бали. 1 бал – за кожну правильно вказану відповідь (цифру) із трьох можливих; 0 балів, якщо не вказано жодної правильної відповіді (цифри), або відповіді на завдання не надано. Порядок написання цифр значення не має.

РОЗРАХУНОК РЕЙТИНГОВОГО БАЛА ЗНО З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

Після визначення тестового бала з історії України визначається оцінка учасника ЗНО за шкалою від 100 до 200 балів – рейтинговий бал. Цей бал використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до вузів України.

Для оцінки результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою використовуються Таблиці переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Таблиці переведення тестових балів з історії України 2013 року (І та ІІ сесії):

Таблиця переведення балів ЗНО з історії України

Таблиця переведення балів ЗНО з історії України

http://osvita.ua

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook

Коментарі

Залишіть коментар