Знай права і не забувай про обов`язки

«Душа дитина складна, повна протиріч:

прагну і не можу, знаю, що потрібно

і не вмію себе примусити»

 

Мета кожного – знайти, визначити і зайняти місце у суспільстві. Кожний із нас – частинка суспільства, і наскільки гармонійним  буде наше співіснування, залежить переважно від нас як особистостей. Людина від народження наділена правами, а з часом у процесі життя, після досягнення встановленого віку, набуває здатності мати обов`язки і нести відповідальність за свої дії.

Однак потрібно запам`ятати: поряд їз нами живуть люди, які також мають права.  Тому реалізувати свої права, не порушуючи при цьому прав та інтересів інших – це своєрідне мистецтво. Досягти такого балансу можливо не тільки завдяки високій правовій свідомості, грамотності чи через страх перед відповідальністю, а перш за все тоді, коли ти в своїх діях керуєшся совістю, порядністю, людяністю, добрими намірами, повагою до оточуючих.

З метою проведення місячника правових прав   виховну годину у 8- Д класі відвідала інспектор ювенальної превенції сектору Золочівського відділу поліції капітан поліції Лютікова Олена Анатоліївна. Під час дружньої розмови з учнями  особлива увага була звернута на типові правопорушення, які допускають підлітки, адміністративну та кримінальну відповідальність за них, пропуски уроків, а також небезпечні для життя і здоров’я інтернет-ігри у які можуть бути втягнені школярі, шкідливі звички, пустощі дітей. Учні не були осторонь розмови про права і обов`язки , а навпаки  задавали досить цікаві запитання на які отримали відповідь. Час пройшов дуже швидко і з користю .

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook