Захоплююча мандрівка до мальовничих Карпат

Екскурсії і туристські походи — важливий засіб формування світогляду школярів. Подорожі та екскурсії розширюють кругозір, дають можливість краще пізнати історію та географію Вітчизни, пробуджують глибоку любов до природи. Але мало любити свій край – його ще треба добре знати. Знання рідного краю не просто збагачує. Учні часто згадуватимуть рідну школу, туристські стежки, що вивели їх на широку дорогу життя, вечори біля туристського вогнища, які згуртували їх і дали, наснагу на добрі діла.
30 травня учні 7-В і 8-Д класів разом зі своїми класними керівниками Маньовським А.Р і Косенко С.З. вирушили у захоплюючу мандрівку до мальовничих Карпат. Починалася наша екскурсія з підкорення найвищої вершини-Говерли. Підкорення Говерли-це символ підкорення чергової висоти, це можливість випробувати свої сили та побачити Карпатські гори у всій красі.

Другого дня екскурсанти відправилися на канатну дорогу, що знаходиться на Буковелі. Можливість побувати на вершині гори, побачити невимовні пейзажі, вдихнути чисте повітря карпатських гір – це прекрасний спосіб отримання заряду позитиву та енергії. А канатна дорога на гору дозволить побачити панораму навколишньої місцевості. Також ми відвідали знамениті скелі Довбуша. Здійснили похід поблизу найвідоміших скель, пройшли через ущелену «Чистилище» та відвідали основний масив скель із справжніми печерами.
Наповнені незабутніми спогадами та приємною втомою, ми повернулися додому. Всім, без винятку сподобалася ця мандрівка і є надія,що кожен з нас ще неодноразово побуває в цих та багатьох інших місцях нашої мальовничої країни.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook