Вишивана Україна (ПРЕЗЕНТАЦІЯ)

Щороку українці об’єднуються навколо простих речей – разом співають українські пісні на релігійні свята, вчать рідної мови своїх діточок та повертаються до культурних праобразів своїх пращурів. І тому День української вишиванки не є звичайним святом. Це – наша спільна громадська трибуна, де кожен у той чи інший спосіб захищає і сповідує своє, українське, Богом дане, вічне.

 

Школярі 3 – Б класу разом із класним керівником Крамаровою М.З., із своїми батьками і козаками Золочівського куреня  долучилися до Всесвітнього дня вишиванки. Вишиваною ходою пройшли стежками рідного краю. Символічним є те, що виїзну виховну годину з нагоди Дня вишиванки ми провели в одному з мальовничих історичних куточків Золочівщини – у  селі Гавареччина, де мали змогу долучитися до українських цінностей і традицій. Щира молитва у Гаварецькій церкві за мир і спокій у нашій державі, вшанування пам’яті борців за волю України – воїнів УПА у Музеї – криївці, патріотична пісня, козацький куліш, власноруч зроблений, під керівництвом гаварецького майстра – гончара п. Івана, глиняний глечик, вишита сорочка – залишили слід у душах дітей та дорослих.

Не соромтесь власного минулого, одягайте вишиванку й будьте гордими того, що ми – українці – нація з багатою історією та глибоким корінням.

Класний керівник Крамарова М.З.

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook

Be the first to comment

Leave a Reply