Виховна година присвячена Дню захисника України

У 1-Б класі пройшла виховна година присвячена  Дню захисника України. Були запрошені учасники бойових дій на сході нашої держави. Діти з цікавістю слухали розповіді воїнів АТО. А ще вшанували Свято Покрови, заглибились в історію.

Покрова Пресвятої Богородиці – шановане в Україні свято, яке поєднує християнські та національні традиції. Божа мати  споконвіків вважається покровителькою українського війська. Саме тому на Свято Покрови відзначається День українського козацтва. Традиції боротьби за волю України продовжила Українська Повстанська Армія, яка була сформована в жовтні 1942 року. 14 жовтня ми відзначили 75 річницю створення УПА. Актом історичної справедливості можна вважати Указ Президента України про встановлення на Свято Покрови державного свята – Дня захисника України.

Бойові традиції українського козацтва, Січових Стрільців та воїнів УПА продовжують сучасні українські бійці, які на східному фронті захищають незалежність та територіальну цілісність Української держави. Вони поруч з нами. Це батьки учнів нашого класу – Лупиха Дмитро Іванович, Куринський Павло Казимирович, Ковалик Ігор Богданович. Діти разом з батьками  звернулися в молитві до Пресвятої  Богородиці з благанням взяти під свій покров нашу Україну, допомогти перемогти лукавого агресора і встановити мир на українській землі. Разом із друзями із 1-А класу ми мали змогу торкнутися святині- прапора привезеного із зони бойових дій.

Класний керівник Крамарова М.З.

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook