Воїни добра

Напередодні свята Захисника Вітчизни в Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст.№2 ім.М.Шашкевича проходила зустріч учнів 8-их класів з людьми, які наближають нашу перемогу над агресором як на фронті так і в тилу, не тримаючи в руках зброї. Цими людьми неможливо не захоплюватись. Вони ті, які чинять добро, не чекаючи взамін нічого. Це наші Воїни добра-сміливі і разом з тим дуже скромні люди: доброволець медичного батальйону “Госпітальєри” Тарас Попадюк та волонтери Степан Гутор і Володимир Костюк.
Протягом бесіди учні дізналися,що свою активну громадську позицію пан Тарас проявив ще під час Революції Гідності, а згодом в числі перших зголосився на фронт добровольцем і до сьогодні вже третій рік у складі добровольчого батальону “Госпітальєри” рятує життя нашим захисникам. У розповіді про фронтове життя учнів найбільше вразило те, що всі військові, врятовані медичними добровольцями, залишилися живими.

Ми добре знаєм, що бути волонтером – це дарувати свої вміння, вносити світло там, де панує темрява. Степан Гутор організував групу волонтерів «Допомога  захисникам: маскувальні сітки, кікімори, медикаменти» і разом з  В.Костюком та багатьма іншими небайдужими людьми тривалий час займаються виготовленням і доставкою на фронт найнеобхіднішого.

Наші учні також допомагають  воїнам України: плетуть  маскувальні сітки, збирають кошти, пишуть листи з подякою , виготовляють різні вироби та малюнки в знак підтримки.

Гордимося, що в нас є такі героїчні Воїни світла, захоплюємося їх патріотизмом, який спонукає ще більше долучатися до волонтерства . Цінуємо наших випускників  та учнів школи за їх жертовність. Усні вітання і декілька десятків святкових листівок, виготовлених учнями різних класів були лише краплинкою тієї любові і вдячності, яку насправді заслуговують наші захисники.

Л.Питик, класний керівник 8-А кл.

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook