Візит у бібліотеку родини Недільських

Музей повинен бути оселею муз, повинен одночасно бути і школою,

і храмом, священним місцем, куди повинно стікатися

все для вивчення прекрасного і для поклоніння красі,

щоб потім і в житті розуміти і любити красу.

                                                                                                                    Богдан Ханенко

У понеділок, 19 листопада, учні 10 -11 класів  відвідали музей-бібліотеку Анатолія Недільського в с. Скнилів.

Перша пропозиція  поїхати в бібліотеку не викликала особливого захоплення у старшокласників. Та все ж їдемо… При вході у двір гостинно зустрічають школярів господарі – п.Ольга та п.Анатолій Недільські. Вітання та знайомство налаштовують на щось особливе. Заходимо. Вишуканий дизайн подвір’я та приміщень, креативний інтер’єр кожної кімнати, ексклюзивні поєднання сучасного і минулого в кожній експопозиції та безліч КНИГ: стародруків і  новіших видань, що є не менш цікавими. Розповіді п.Анатолія про особливість експонатів та ідею створення такого комплексу викликали і здивування, і захоплення.  Приємно вражало, що в очах дітей горів вогник цікавості до побаченого, а свої гаджети  вони використовували лише для фотографування.

Кульмінацією зустрічі була цікава дискусія про те, як стати в житті успішним, як знайти справу, що приноситиме і задоволення для себе, і матеріальне забезпечення і, головне, користь людям. Відрадно, що наша молодь погодилася з думкою досвідченого господаря, що «крутим» є той, хто робить щось особливе, нове, креативне.

Завершився наш візит чаюванням, під час якого ділилися враженнями від побаченого. Приємно, що  п.Анатолій відзначив серйозність поглядів, цілеспрямованість та далекоглядність старшокласників.

Щира подяка від дирекції та педагогів школи родині Недільських за гостинність,  титанічну просвітницьку роботу на теренах Золочівщини.  Ми вкотре переконалися, що книга і живе спілкування ніколи не вийде з моди і нізащо не буде витіснене ніякими новітніми технологіями.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 

Поцілуйко Л.П.

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook