Відбулося пробне ЗНО

23 березня 2013 року в пункті пробного ЗНО Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулися пробні тестування з української мови і літератури, біології, фізики, російської мови, всесвітньої історії, однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької. У тестуваннях взяли участь 159 учасників з 206 (77% усіх зареєстрованих). У пункті тестування організовано 14 аудиторій, працювало 28 старших інструкторів (інструкторів), 5 чергових. 
Начальник управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Божаківський оглянув аудиторії, поспілкувався з учасниками тестування, побажав успіхів і удачі в тестуванні.

У зв’язку з надзвичайно складними погодними умовами, всі зареєстровані учасники у пробному зовнішньому оцінюванні 23 березня 2013 року, які не мали можливості дістатися до пунктів пробного тестування, зможуть скласти пробне ЗНО у додатковий день.
Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти зв’яжеться з кожним зареєстрованим учасником пробного тестування особисто та повідомить про додатковий час і дату проведення пробного ЗНО.
Відповідальний за ЗНО Володимир Мурин

За матеріалами: Управління з питань освіти, молоді та спорту Золочівської районної державної адміністрації

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook

Коментарі

Залишіть коментар