Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

24 квітня 2015 року проведено державну підсумкову атестацію з української мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання в Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 і в Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Для участі у ЗНО зареєструвалися 433 учасники, взяли участь – 428. Очікується, що результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури будуть оприлюднені до 15 травня.

 

Учасниками тестування були випускники загальноосвітніх навчальних закладів, випускники минулих років, випускники вищих і професійно-технічних навчальних закладів району. Відділом освіти організовано підвезення випускників ЗНЗ до пунктів тестування у супроводі працівників державної автоінспекції.

Забезпечено чергування: медичних працівників, працівників РВ ГУМВС України, державної служби охорони. В аудиторіях пунктів тестування працювали 58 інструкторів, 9 чергових. У заході взяв участь один спостерігач.

Відділ освіти Золочівської РДА висловлює подяку всім педагогічним працівникам району, які забезпечували організоване проведення ЗНО в пунктах тестування 24 квітня 2015 року.

Усім, хто опікувався доїздом учнів, доставкою контейнерів із тестовими матеріалами, охороною громадського порядку в приміщеннях, де відбувалося ЗНО, і навколо них, медичним працівникам, відповідальним за ЗНО, учасникам та їхнім батькам, які відповідально поставилися до підготовки й участі в процедурах ЗНО, бажаємо успіхів і творчих здобутків у житті.

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook

Be the first to comment

Leave a Reply