Відбулось свято Першого дзвоника

Керівник відділу освіти В.Бартошик
Керівник відділу освіти В.Бартошик

Знову таке рідне шкільне подвір’я наповнилось веселим гамором, а класи радо зустрічали святково одягнених і усміхнених школярів. Хтось з них прийшов до рідної школи удруге, втретє, вчетверте…ну а хтось – востаннє чи перше.

У цей день керівник відділу освіти В.Бартошик, депутати  Золочівської районної ради А.Леськів С.Федина,за доброю традицією взяли участь в урочистій церемонії першого дзвоника, привітали учнів з початком нового навчального року і з Днем знань. З Божим благословенням  від духовних отців діти розпочнуть навчальний рік.

До вітального слова приєднався директор В.Кравчук.Він розповів, що сьогодні школарадо  приймає 120 маленьких діточок, які стали учнями, тож він побажав їм в умовах Нової Української Школи проявити усі вміння та таланти, аби через 12 років бути гідними випускниками. Також він привітав випускників та побажав гарно підготуватися до ЗНО.

Завзяті та сповнені енергії любі першачки подарували всім присутнім танцювальний флешмоб.Педагогічний колектив щиро дякує гостям та хореографу Н.Р.Рибці за підготовку та постановку флешмобу.

А усім зичимо нехай дні навчання будуть вписані золотими літерами у книгу вашого життя, щоб новий навчальний рік був для усіх вас успішним. З великою вдячністю отримуйте знання, які дають вам ваші  наставники, хороших вам оцінок, нових успіхів та досягнень. Зі святом вас!

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook