Учні 5-В та 5-Г класів здійснили екскурсійну поїздку до садиби Святого Миколая

Святий та добрий Миколаю,

Тебе чекаємо давно,

Що подаруєш нам – не знаєм,

Та просимо Тебе одно:

Ти нашим рідним дай здоров»я,

Любов»ю й щастям нас зігрій,

Щоб вчительське високе слово,

Вело у світ до втілення надій!

Усьому нашому народу

Дай добру долю та багато літ,

Щоб пісня – слава України,

Полинула на цілий світ!

З таким проханням 10.12.2016р. учні 5-В та 5-Г класів Золочівської ЗОШ  №2 ім. М. Шашкевича разом із класними керівниками Гевко Н.В та Кальченко С.Р здійснили екскурсійну поїздку до садиби Святого Миколая (с.Пістинь,Косівського р-ну,Івано-Франківської обл.) Це чарівний куточок, де час зупиняється, а казка стає дійсністю.

Учні мали можливість посидіти на стільцях дванадцяти християнських чеснот, пригадати героїв українських казок, яких відтворено на території маєтку. Побували також у будинку Миколая, де відвідали пошту, куди надходять листи з усіх куточків України, кімнату-музей «Новорічно-різдвяної іграшки», кімнату – музей «Природи», яка розповідає про рослинний і тваринний світ мальовничих Карпат, а також покої та робочий кабінет Святого Миколая. При проведенні екскурсії на запитання:»Що б Ви хотіли забажати у Чудотворця?» – діти відповідали:»Щоб рідні були здорові та настав мир на Україні».

По завершенню екскурсії учні завітали до світлиці Святого Миколая. Після спільної коляди та відвертої розмови отримали від нього гостинці.

Емоції та святковий настрій, після зустрічі з Миколаєм, переповняв дітлахів, які захоплено спостерігали за неймовірною казкою, що відбувається у «Маєтку Святого Миколая».

Класний керівник 5-В класу Гевко Н.В.

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook

Коментарі

Залишіть коментар