У світ цікавого

Учні 2-А та 2-В класів Золочівської ЗОШ №2 зі своїми класними керівниками поринули у чарівний світ тварин. Вони відвідали зоопарк у селі Меденичі «Лімпопо». Із задоволенням зустрічали тварин з різних куточків світу. Спостерігали як поважною ходою прогулювалися ведмеді, тигри, верблюди та інші екзотичні тварини. Дітей порадували представники різних сімейств парнокопитних, собачих, найрізноманітніші види птахів. У всіх залишилися позитивні відгуки від побаченого.

 А після відвідали у місті Трускавець дельфінарій «Оскар».

При вході маленьких туристів привітно зустрів Сніговик. Неочікуваною була зустріч з Миколаєм. Діти дарували йому пісні та вірші про Миколая. Кожен отримав сувенірний подарунок і желейні дельфінчики.

Двері дельфінарію відкрили дружна команда морських артистів, в яких працюють шість бешкетних дельфінів і два веселих морських котики. Ці дивні створіння під керівництвом своїх наставників дарували море позитивних і яскравих вражень. Вони не тільки познайомились з дивовижними тваринами, а їх характером і звичками, але і демонстрували акробатичні номери. Всі  отримали не тільки масу незабутніх вражень, а й море позитивних емоцій, а й також змогли доторкнутися до загадкового морського світу.

Напамять кожен придбав цікаві сувеніри.

По дорозі діти ділилися масою гарних вражень.

Задоволені і щасливі поверталися додому. Емоції не можливо було передати словами.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook