У 5-Д класі відбулося «Родинне свята» присвячене Дню Матері

Автор: Косенко С.З.

Священне слово «мама»!

В цьому слові

Все найдорожче і

благословенне:

І щастя, й поклик вірної любові,

Й душевність, і сумління сокровенне… 

                                            В.Глуханюк

 

Мати – найрідніша і найближча кожному з нас людина. Вона дарує нам життя. Вона вчить нас  людських правил, оживляє наш розум, вкладає у наші вуста добрі слова. Образ матері оспіваний у музичних творах, прославлений у казках і легендах, віршах.  Перше слово, яке дитина вимовляє, це слово «мама». Мама – наша берегиня.

 

Ми вже звикли у другу неділю травня вшановувати наших матерів, хоча в середині ХХ століття це свято було несправедливо забуте. А тим часом воно стародавнє, ще з дохристиянських часів. У наших пращурів було Свято  Лади – богині весни, радості, шлюбу, покровительки материнства.

На початку ХХ століття церковна громада назвала травень місяцем Божої Матері. У другу неділю травня відбувалися богослужіння за здоров’я матерів.

1929 року з ініціативи Союзу українок та за підтримки інших культурно-освітніх товариств День матері став  офіційним святом. Цього дня матері були справжніми іменинницями: всі   – від малих до старих вважали за необхідне звернутися до жінки-матері з добрим словом, із побажанням добра, щастя, любові.

Про це свято пам`ятаємо і ми, учні 5 –Д класу також підготувалися до «Родинного свята» присвячене Дню Матері. На виховну годину були запрошені матері. Діти  з любов`ю, пошаною, усмішкою на устах декламували вірші, співали пісні своїм матерям , а також подарували  весняні квіти .

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook

Коментарі

Залишіть коментар