Творимо добро разом!

Зима – це час, коли творяться дива. І кожен хоче доторкнутися до цього дива, особливо перед святом Миколая, яке з нетерпінням чекають і дорослі, і малі. Воно приносить чимало радощів, веселощів та солодощів. Передсвяткова атмосфера так і манить робити більше добрих справ, щоб відчуття новорічного дива зазирнуло у кожну українську оселю.
Вже доброю традицією стало проведення у Золочівському ОЗ ЗСО №2 благодійного ярмарку «Солодкий подарунок» перед днем Святого Миколая. Ярмарок проходив 13-14 грудня у приміщенні закладу.
Печиво, кекси, десерти, цукерки та інші солодощі ,приготовлені учнями разом з їхніми батьками охоче розкуповували як учні, так і працівники закладу. Окрім смаколиків на ярмарку були представлені вироби,які школярі створили власними руками. Також на ярмарку були продані свічки, котрі виготовлялися нашими учнями у свічковій майстерні при церкві Блаженного Миколая Чарнецького. Кошти від продажу цих виробів надійшли у БФ «Карітас» для дітей з особливими потребами.
Благодійний ярмарок пройшов у надзвичайно дружній, неймовірно смачній атмосфері, переповненій вірою у новорічне диво. «Творимо добро разом!» – гасло ярмарку, яке торкнулося кожного учасника. Кошти, зібрані на ярмарку були передані сиротам та дітям , які потребують лікування.

Педагог-організатор Хомич Ю.В.

 

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook