Свято рідної мови (ВІДЕО)

Мова – найбільша цінність нації,найдорожчий скарб,який передався нам із покоління в покоління. У словах рідної мови відкривається великий і чарівний світ життя народу,його мудрості та фольклору. Панас Мирний писав: «Найбільше і найдорожче добро кожного народу – це його мова,та жива схованка людського духу,його багата скарбниця,в яку народ складає і своє давнє життя,і свої сподіванки,розум,досвід,почування». Потрібно відчувати мову кожною частинкою душі,пам’ятати,що ми без неї,як і без сонця чи без повітря,не зможемо існувати.

21 лютого ми відзначали Міжнародний день рідної мови читанням поезій Василя Стуса та Володимира Сосюри. Захід був організований методистом РМК Падзірською Марією Миронівною. Варто зауважити,що дійство вразило не лише поетичним словом ,а й піснею і мелодією. Учні зі всього району зібрались в актовій залі нашої школи,щоб позмагатись за звання «Найкращого читача». Цьогоріч другу школу представляли учні 10-А класу Ничвид Семен і Чепелюк Богдан,а також співочий дует у складі учениць 11-А класу Леськів Маріанни та 11-Б Франків Аліни. Конкурсантів зібралось доволі багато,і вибрати переможців було нелегко. Попри хвилювання вихованці нашої школи показали гідний результат. Укотре талановиті учні Шашкевичевої школи займають призові місця. Леськів Маріанна та Франків Аліна посіли 2 місце. Також заслужене 2 місце посів Ничвид Семен .

Зі сцени лунало українське слово та українська пісня. Навіть конкурсанти,яким не пощастило зайняти призові місця, ділились лише позитивними враженнями,бо для кожного це був дотик до рідного слова,ознайомлення із перлинами творчості видатних поетів. Це було справжнім святом української мови,бо вдалося об’єднати таку велику кількість шанувальників рідного слова.

Після такої феєрії із впевненістю та гордістю можу заявити,що у Золочівському краї підростає молодь,яка цінує,плекає рідну мову. Щиро вдячні небайдужим школярам,їх батькам за любов до рідного слова,за таких талановитих дітей.

ВІДЕО

 

 

Бурик І.С.

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook