Свіча пам’яті

Пам’ять людська не забуде повік
Пам’ять людська не забуде повік

Уже багаторічною традицією для українців є вшанування пам’яті жертв Голодомору наприкінці листопада.  Для учнів нашої школи 22 листопада була проведена година пам’яті «Память людська не забуде повік».

Захід організували заступник директора з роботи з дітьми районної бібліотеки для дітей Кобзар Надія Пилипівна, бібліотекарі районної дитячої бібліотеки Гнип Люба Ярославівна та Чіпак Світлана Василівна у приміщенні шкільної бібліотеки Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. М. Шашкевича.

На годину пам’яті були запрошені учні 8-В класу разом із класним керівником Петриняк Валентиною Василівною.

Доповідачі з районної бібліотеки для дітей майстерно повели наших школярів сумними стежками рідної історії. Окрім інформативного історичного екскурсу, донесли до слухачів спогади очевидців, а також вразили до глибини душі презентацією слайдів. Завершилася година пам’яті хвилиною мовчання та запалюванням свічі.

Прикро, що український народ змушений вчитися на таких гірких і болючих уроках історії. Сподіваємося, що наша свіча пам’яті зігріє своїм теплом зболені голодним горем серця замучених у 1932-1933 роках українців.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 

Зав. бібліотеки Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. М. Шашкевича

Тихонька О. В.

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook