Стипендіати премії ім. М. Шашкевича 2015 року

Кмиць Ірина

Ця дівчина третій рік поспіль носить звання «Талант року Золочівщини» (2012, 2013, 2014). Була нагороджена медаллю Львівського обласного департаменту освіти «Кращий учень» як одна з кращих учнів області. Серед її навчальних досягнень – багаторазові перемоги та призові місця в шкільних, районних та обласних учнівських олімпіадах з історії, української мови, хімії, біології, географії, правознавства, християнської етики. Щорічно Ірина здобуває не менше 5 призових місць на районному рівні та достойно захищає честь нашого району, займаючи кілька років поспіль ІІ, ІІІ місця з української мови, правознавства та християнської етики в області. Л Окрім того, Ірина здобувала перемоги в конкурсі з української мови ім. П. Яцика, зокрема  –  ІІІ місце на  обласному етапі конкурсу. Найбільше вона пишається званнями учениці школи ім.. М. Шашкевича та кандидата у дійсні члени МАН. Вона отримала ІІ місце на фінальному(Всеукраїнському) етапі конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН (секція історичного краєзнавства, науковий керівник Тарнавський Р.Б., к.і.н., асистент кафедри етнології ЛНУ). Нагороджена цінними призами та міністерською грамотою.  ЛОМАН відкрила нові можливості для Ірини. Отож,  Ірина, як манівець, відвідувала лекції в Українському вільному університет (Мюнхен, Німеччина) та була учасницею міжнародної наукової конференції «Малопольська ніч науковця – 2014» (Краків, Польща). Найбільше захоплюється дівчина історією, окрім того, правознавством та мовами. Дівчина багатогранна, і крім навчання вона також проявила себе у музичному мистецтві, поетичній майстерності, займалася танцями. На відмінно закінчила Золочівську дитячу музичну школу за фахом скрипки, якийсь час займалась танцями та співами.  Була призером співочих конкурсів «Сурми звитяги» та «І пісня, і слово, матусю, Тобі».

Її життєве кредо – «Все, що не вбиває, робить нас сильнішими». Дівчина твердить, що на будь-якому шляху трапляються і поразки, які потрібно долати, набираючись досвіду. У всіх своїх починаннях дівчина покладається на Бога та хороших наставників.

 

Кутянський Віталій  

Кращий учень Золочівської ЗОШ №2, що вже 7 років поспіль найкраща в районі. Талановитий та багатогранний учень,який із упевненістю крокує до власної мети. Три роки поспіль отримує звання «Талант року». Неодноразовий переможець шкільних, районних та обласних учнівських олімпіад. На його рахунку районні перемоги з фізики, англійської, біології, математики, історії ( І місця), хімії та української мови (ІІ місця), трудового навчання (ІІІ місце). А в області він зайняв ІІІ місце з біології. Окрім того, активний учасник і переможець Всеукраїнських учнівських конкурсів «Кенгуру», «Левеня», «Бобер», «Лелека», «Puzzle» та конкурсу  знавців української мови ім. Петра Яцика.  А ще він переміг у конкурсі на написання кращого твору-есе про Райнера Марію Рільке. Як відомо, важлива не тільки розумова, а й фізична праця. Отож, Віталій бере участь у різноманітних спортивних змаганнях, є гравцем шкільної збірної з  баскетболу, настільного тенісу та шахів. На його рахунку перемога у пожежно-прикладному спорті (четвертий кращий результат області) у змаганнях з лазіння зі штурмовою драбиною. Має великий авторитет та повагу серед однокласників. Його вважають  сумлінним, наполегливим і цілеспрямованим, вірним другом.

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook

Be the first to comment

Leave a Reply