Слово Олеся Гончара через столітню призму часу

Цьогоріч  3 квітня українці відзначали 100-літній ювілей від Дня народження Олександра Терентійовича Гончара. Олесь Гончар для нашої нації є неспалимим мостом між минулим і сьогоденням, адже актуальність його творів б’є невичерпним джерелом.

Для учнів нашої школи 13 квітня було проведено виховний захід, присвячений століттю від Дня народження Олеся Гончара.

Захід організували заступник директора з роботи з дітьми районної бібліотеки для дітей Надія Пилипівна Кобзар, бібліотекарі районної дитячої бібліотеки Люба Ярославівна Гнип і Світлана Василівна Чіпак у приміщенні шкільної бібліотеки Золочівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2 ім. М. Шашкевича.

На цю літературно-біографічну годину були запрошені учні 8-Д класу разом із вчителем української мови та літератури Іриною Іванівною Стасюк.

Доповідачі з районної бібліотеки для дітей майстерно повели наших школярів життєвими та творчими стежинами відомого романіста ХХ сторіччя. Бібліотекарі цитували твори письменника та привернули увагу учнів до спогадів про Олеся Гончара його сучасників.

Чудовим доповненням і обрамленням заходу стала спроектована презентація, в якій, серед іншого, містився документальний фільм про Олеся Гончара.

Шкільна родина щиро вдячна Н. П. Кобзар, Л. Я. Гнип і С. В. Чіпак за багатий пізнавальний і душевний виховний захід, котрий допоможе нашим дітям „зберегти собори їхніх душ”. Від усього серця бажаємо Вам натхнення на нові звершення на просвітницькій ниві.

 

Завідувач бібліотеки

Золочівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2

ім. М. Шашкевича

О. В. Тихонька

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook