Шевченків день у 3 – Г класі

Сьогодні, 9 березня, уся Україна святкує 203 –тю річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Цей сонячний весняний день наповнений особливим патріотизмом, піднесенням національної свідомості та гордості за те, що ми є частинкою тієї великої держави, яка породили таку винятково талановиту людину.

З невимовною радістю і вірою у щасливе майбутнє нашої Батьківщини спостерігала сьогодні за своїми вихованцями, які були активними учасниками класного літературного конкурсу « Маленькі шевченкознавці», котрий завершував розділ літературного читання « Тарас Шевченко : сторінки життя і творчості».  Конкурс передбачав  декілька етапів, які показували знання учнів про життя та творчість великого Кобзаря, вміння декламувати його поезії, аналізувати їх зміст та висловлювати своє ставлення до творчості поета. Змагання були жвавими та цікавими, і основне – учні ще раз довели, що варті світлого і мирного майбутнього, оскільки так добре знають і шанують минуле свого народу, своїх героїв. А кульмінацією було створення класного «Кобзаря», сторінки до якого творчо і цікаво індивідуально оформив кожен учень.

Вічні та повчальні слова геніального Шевченка по-весняному проросли

у дитячих серденьках учнів 3-Г класу ще більшою любов’ю до України , шаною минулого та кольоровими погдялами на майбутнє нашої рідної землі.

 

 

Леськів Л.О., класний керівник 3 – Г класу

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook

Коментарі

Залишіть коментар