Профорієнтаційна робота, як одна з умов успішної соціалізації випускників

Володимир Костюк
Володимир Костюк

Вибір професії, вступ до самостійного трудового життя недаремно називають другим народженням. Адже від того, наскільки правильно зроблено вибір професії, залежить суспільна цінність людини, її місце серед людей, задоволеність професійною діяльністю, впевненість у власному майбутньому. Тому дуже важливо проводити у школі профорієнтаційні заходи. 30 березня у рамках тижня інформатики у Золочівському ОЗЗСО І –  ІІІ ст. ім. М. Шашкевича відбулася зустріч з випускником нашої школи, досвідченим програмістом, заступником директора в ТОВ «1СОФТ» у місті Золочеві Володимиром Костюком.

Під час зустрічі п. Володимир розповів школярам про те, хто такі програмісти та які ще перспективні професії є в галузі інформаційних технологій. Також учні дізнались за допомогою яких онлайн-курсів можна поглибити свої знання з програмування та інформаційних технологій., мали можливість дати запитання програмісту.

Сьогоднішні школярі – це той потенціал, який необхідний як навчальним закладам, так і ІТ-підприємствам міста, області та всієї України. Щодня потреба в програмістах та айтішниках лише зростає. І діти, навчаючись ще у школі, повинні зорієнтуватись на ІТ-спеціалізацію. Тому така цікава та змістовна зустріч стала дуже корисною для учнів 11-х та 8-х класів.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Вчитель інформатики Мельник Б.М.

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook