Перша зустріч у бібліотеці

Одна з багаторічних традицій у книгозбірні Золочівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2 ім. М. Шашкевича це посвята другокласників школи у читачі. Цьогоріч юними читачами шкільної бібліотеки стали учні чотирьох класів загальною кількістю 118 дівчаток і хлопчиків. Посвята кожного класу відбулася у формі бібліотечного уроку.

Перші відвідини шкільної бібліотеки учнів 2-Г класу відбулися 08.11.2018 р. Юні читачі, звісно, прийшли до книгозбірні разом із першою вчителькою Оленою Дмитрівною Гринчишин. Бібліотечний урок провела бібліотекар Леся Степанівна Стець.

Дітям розповіли про історію походження книги та про правила користування бібліотекою. З новоспеченими читачами було проведено бліц-турнір, а ще загадували їм загадки та складали разом вірш. Наприкінці кожен мав можливість вибрати собі бібліотечну книгу.

Учням 2-А класу випала нагода завітати до шкільної бібліотеки 09.11.2018р., у День української мови та писемності, тож на зустрічі панувала святкова атмосфера. Дітей, певна річ, супроводжувала Любов Ігорівна Свідерська. Леся Степанівна повела школярів до книжкового світу вже звичною стежинкою.

Уперше поріг шкільної книгозбірні учні 2-Б класу переступили разом із першою вчителькою Марією Зіновіївною Крамаровою 12.11.2018р. Знайомство з бібліотекою для юних читачів провела Леся Степанівна.

Цього ж дня Галина Володимирівна Кармазин разом зі своїми учнями 2-В класу відвідала шкільну бібліотеку. Юні читачі з цікавістю та надзвичайно пильно слухали розповідь Лесі Степанівни.

Як писав Стефан Цвейг: «Книга – це альфа й омега всякого знання, першооснова кожної науки». Тож, наші любі другокласники отримали свою «альфу» у світ знань, а ми бажаємо їм легкого нетернистого шляху до вершини пізнання світу.

 

Завідувач бібліотеки

Золочівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2

ім. М. Шашкевича

О.В. Тихонька

 

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook