Переможці районних і обласних олімпіад та конкурсів

Переможці районних і обласних олімпіад та конкурсів

 

У 2016-2017 навчальному році у І етапі предметних олімпіад з базових дисциплін брали участь 409 учнів школи, а у ІІ етапі – брали участь 87 учнів школи.

На ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад учні школи отримали 43 призових місць, а на ІІІ етапі – 3 призових місця.

 

з/п

Прізвище та ім’я учняКласПредметЗайняте місцеПрізвище та ініціали педагога, який підготував
1.Ярош Оксана7-ДМатематикаІНалужна О.І.
2.Погончук Назар7-ГФізикаІІІПуківський А.П.
3.Луців Ольга8-ДІсторіяІПетриняк В.В.
4.Переймибіда Олеся8-БХрист. етикаІІКосенко С.З.
5.Білоконь Вадим9-АТруд.навчанняІПатрик Р.М.
6.Шевелюк Віталій9-ВІсторіяІМельник С.В.
ПравознавствоІІІПетриняк В.В.
БіологіяІШемечко Г.М.
7.Третяк Софія9-АХрист. етикаІКосенко С.З.
8.Мадзей Софія9-ААнгл. моваІІІГолотюк Н.Б.
9.Чепелюк Богдан9-БХіміяІІІПатрик О.Г.
ІнформатикаІІМельник Б.М.
ФізикаІІМаньовська Г.В.
МатематикаІІНалужна О.І.
10.Ничвид Семен9-БІсторіяІІШуневич П.М.
11.Татішвілі Вікторія9-ВУкр. моваІІГорбань І.І.
Англ. моваІКутянська М.Д.
12.Процик Мар’яна9-ВХрист. етикаІІКосенко С.З.
13.Магулка Владислав9-ВТруд.навчанняІІПатрик Р.М.
14.Джура Наталя9-ГТруд.навчанняІІІЛевкович Т.М.
15.Хаблюк Олеся10-АУкр. моваІІБурик І.С.
16.Іванчишин Богдан10-АІКТІІМельник Б.М.
17.Якторович Юля10-ААстрономіяІІІМаньовська Г.В.
18.Буковський Володим.10-БФранц. моваІІІГупаловська Л.О.
19.Франків Аліна10-БІКТІІМельник Б.М.
20.Рожелюк Олеся10-БІКТІІМельник Б.М.
21.Деленговська  Анаст.10-БХіміяІІШуневич Г.П.
22.Кузик Роман10-БФізикаІІМаньовська Г.В.
23.Бурак Тетяна11-АУкр. моваІІІПереймибіда О.С.
ХіміяІІІЯріш М.П.
ІКТІЗалужець Ю.В.
24.Миськевич Тарас11-АБіологіяІЯріш М.П.
25.Чорна Марта11-АБіологіяІІІЯріш М.П.
ФізикаІІІМаньовська Г.В.
26.Шаваровська Оксана11-АБіологіяІІІЯріш М.П.
АстрономіяІМаньовська Г.В.
27.Гусак Діана11-АПравознавствоІІІПетриняк В.В.
28.Каршневич Роман11-АПравознавствоІПетриняк В.В.
29.Біль Олеся11-БАнгл. моваІІСидорович Л.М.
30.Олійник Яна11-БТруд. навчанняІЛевкович Т.М.
31.Веселович Наталя11-БХіміяІІІШуневич Г.П.
32.Пасічник Ярослав11-БЕкономікаІІНадорожняк І.М.
33.Савчук Олександр11-БТруд. навчанняІБучинський
34.Біль Олеся11-БАнгл.моваІІСидорович Л.М.
35.Чепелюк Богдан9-БМатематикаІІІ обл.Налужна О.І.
36.Процик Маряна9-ВХрист. етикаІІІ обл.Косенко С.З.
37.Третяк Софія9-АХрист. етикаІІІ обл.Косенко С.З.

 

 

 

 

Окрім цього, учні школи брали участь у різноманітних конкурсах, де

показали наступні результати:

№ з/пПрізвище та ім’я учняКласКонкурсЗайняте місцеПрізвище та ініціали педагога,

який підготував

1Ковалишин Ольга6 – Вім. П. ЯцикаІІБартошик Л.М.
2Олійник Віталій7 – АРайонний етап Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої », присвяченого 100-річчю утворення Української Центральної Ради та проголошення УНР на тему «Вітчизна – це не хтось і десь, я – теж Вітчизна» Питик Л.М.
Дужий Роман8 – ВБурик І.С.
Хахула Руслан9 – ВГорбань І.І.
Хаблюк Олеся10 – АБурик І.С.
3Татішвілі Вікторія9 – Вім. Т.Г. ШевченкаІІГорбань І.І.
ім. П. ЯцикаІГорбань І.І.
4Франків Аліна10 – Бім. П. ЯцикаІІДенис О.С.
5Біль Олеся11 – Бім. Т.Г. ШевченкаІПереймибіда О.С.
6Псюк Аліна9 – ГІнсценізація творів ШекспіраІІІПрокопів Л.М.
7Ничвид Семен9 – Б
8Олянюк Ліля11 – АСурми звитягІІТурко В.М.
9Оришчук Олена9 – А«І слово, і пісня, матусю, тобі» (проза)ІБурик І.С.
 

10

Богатирова Надія7-А«І слово, і пісня, матусю, тобі»

(ансамбль)

І

 

Турко В.М.
Стадник Вікторія8-Б
Леськів Маріанна10-А
Татішвілі Вікторія11 – А
11Леськів Маріанна

Хаблюк Олеся

10 – А«І слово, і пісня, матусю,

тобі» (соло)

ІМельник Н.Й.

Наші талановиті учні щорічно беруть участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», Міжнародному конкурсі з інформатики  «Бобер», Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня», Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок», Всеукраїнській грі «Пазл», Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник», Міжнародній грі зі світової літератури «Соняшник», Всеукраїнському інтерактивному історичному конкурсі «Лелека». Так, у 2016-2017 н. р. 623 учні брали участь у різноманітних Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах. Зокрема, у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» брало участь 146 учнів, у Міжнародному конкурсі з інформатики «Бобер» – 54 учні, у Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня» – 44 учні, у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок» – 60 учнів, у Всеукраїнській грі «Пазл» – 106 учнів, у Всеукраїнському інтерактивному історичному конкурсі «Лелека» – 28 учнів, – 45 учнів, Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» – 51 учень, Міжнародній грі зі світової літератури «Соняшник» – 89 учнів.

 

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook

Коментарі

Залишіть коментар