Пам’яті Юлії Омелянівни Банах

Минуло 40 днів, як  відійшла у вічність прекрасна людина, справжній педагог, учитель англійської мови нашої школи Юлія Омелянівна Банах.

Учителю потрібно увібрати ціле море світла, щоб дати учням іскорку знань. Світлою постаттю залишиться у серцях  учнів та  вчителів  Юлія Омелянівна. Вогник її благородства , шляхетності та  інтелектуальності  багато років зігрівав не лише рідних, близьких та друзів . Важка недуга обірвала  життя вчительки на 54 році, зруйнувала багато планів і задумів…

Народилась Юлія Омелянівна 2 грудня 1962 року в м. Золочеві Львівської області в родині репресованих. Розпочала свою педагогічну діяльність в Ушнянській школі. Після закінчення Львівського державного університету ім. І.Франка працювала вчителем у Перегноївській восьмирічній школі,  вихователем у  Сасівській середній школі, а з  1992 року – вчителем англійської  мови  Золочівської ЗОШ I-III ст. №2 ім. М. Шашкевича. Упродовж багатьох років вона була керівником районного методоб’єднання вчителів англійської мови та «Школи молодого вчителя». За наполегливу працю на педагогічній ниві була удостоєна звання «Учитель-методист». У пам’яті колег вона залишиться активним членом профспілкового комітету школи, умілим організатором колективу, хорошим наставником і порадником, щирою, співчутливою та завжди усміхненою людиною, готовою всім допомогти . В її особі поєднувалися чесність та працьовитість, лагідність та доброта, гнучкість характеру та співчутливість, скромність та щедрість . Поганий настрій ніколи не відбивався на обличчі вчительки, яка повністю віддавалася  праці педагога , з легкістю жертвувала своїм вільним часом, радо ділилася ідеями, надбаннями, порадами і разом з тим встигала за вимогами час, уміло використовуючи  сучасні технології .

Правду кажуть: «Стався до людей так, як хочеш, щоб вони ставилися до тебе». Із глибоким сумом та безмежною вдячністю згадують про вчительку її  випускники: «Юлія Омелянівна назавжди залишиться в наших серцях  така світла, добра й життєрадісна. Для нас вона була другою мамою, яка   підтримувала у хвилини труднощів, допомагала, навчала вірити  в найкраще, ніколи не здаватись,а  боротись і долати високі вершини. Ми ніколи не забудемо її мудрих настанов. Можливо, із часом деякі її поради  зітруться з нашої пам’яті , проте ми не забудемо ніколи людини, яка  відкрила своє серце і подарувала  часточку своєї душі. Ми глибоко сумуємо з приводу передчасної втрати». 

Востаннє дзвінок пролунав для Юлії Омелянівни 8 березня 2016 року  у  її рідному селі Сасів. Колеги, випускники та батьки учнів  висловлюють щирий жаль родині з приводу передчасної втрати. Нам не вистачатиме її душевного тепла, розуміння та підтримки.

Світла пам’ять про прекрасну людину назавжди залишиться у серцях  всіх, хто знав Банах Юлію Омелянівну!

Учителі та учні Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 ім. М. Шашкевича

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook

Be the first to comment

Leave a Reply