Оглядини у місті Лева!

Зовсім скоро у всіх українських школярів розпочнуться довгоочікувані літні канікули!

Але дуже важко всидіти за партами вже сьогодні,адже травень кличе подорожувати,насолоджуватися красою рідного краю,пізнавати щось нове,незвідане і корисне для маленьких “чомучок”.
Нещодавно,з гарним настроєм і веселими усмішками,учні 2–В та 2–Г класів разом з класними керівниками Кармазин Г.В. й Гринчишин О.Д. вирушили до міста Львова на колективну екскурсію.З допомогою батьків,які люб’язно допомогли здійснити супровід великої групи дітей,ми побували на дуже емоційній виставі під назвою:”Проданий сміх” у театрі Юного Глядача.Саме вона допомогла зрозуміти важливі складові щастя,радості,удачі,дружби і навчила цінувати кожну мить життя!
Наступною,не менш цікавою,стала зупинка у музеї “Арсенал”.Історія наших предків,їх боротьба за кращу долю,види різноманітної зброї,підручні матеріали,що вправні предки використовували у ті далекі часи,не залишили байдужими нікого!
Вузенькі вулички зустрічали туристів затишними будинками,смачними круасанами і неймовірними краєвидами!Дякуємо усім,хто долучився до такого пам’ятного дійства і зробив наш день насиченим,створив нам справжнє свято для душі,наповнив серця теплом!Обіцяємо,що такий гарний відпочинок стане щорічним й  традиційним!!!

Класний керівник 2–Г класу Гринчишин О.Д.

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook