Незабутні враження

У перший день весняних канікул, 31 березня, учні 2-А, 2-Б, 2-В, 2-Г класів під керівництвом класних керівників  Бишко М.В., Філь Г.М., Процик І.М., Лещишин С.Ю. здійснили подорож до одного з найгарніших міст Європи –  древнього Львова.

Поїздка організована до Міжнародного дня театру. Тому першою на шляху маленьких туристів була зупинка Львівський театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, удекорований як ззовні, так із середини. Навіть із самого холу потрапляєш ніби до іншого світу – із гамірливої вулиці до спокійного, таємничого світу героїв, емоцій та дій. Діти переглянули виставу «Попелюшка». Всім дуже сподобалась постановка, гра героїв,їхні костюми . Усе це вкупі виглядало настільки правдиво і  захопливо !

Наступна зупинка Державний природничий музей. Тут школярі оглядали колекції і пам’ятки природи світового значення, гербарії судинних рослин, опудала тварин. Проголодавшись, відвідали Макдоналдс. Побували на вернісажі, де придбали різні сувеніри.

Але всі ми знаємо, що наближається Великдень – «Великий день для єдності родини». Тому наша велика шкільна родина другокласників з добрими думками, хорошим настроєм відвідали Фестиваль Писанок. Просто неба  відкрито Галарею писанок з різних куточків України. Тут же прийняли участь у благодійному проекті «Добра справа», у рамках якого збирають кошти для тих, хто справді цього потребує.

Звичайно, кожна поїздка втомлює, але враження залишаються незабутніми.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook