Несподівана зустріч відбулась з учнями 4-А

Несподівана зустріч відбулась з учнями 4-А класу 9 березня 2017р. у Золочівській ЗОШ І-ІІІст. №2 ім. Маркіяна  Шашкевича з бійцем зони АТО – позивним “Студент” – Євгеном.

Ініціатором зустрічі став сам боєць. Він вирішив подякувати учням за подарунки,  малюнки , а особливо, Вариниці Єлизаветі, за слова підтримки і подяки, виражені у листі , які до глибини душі вразили його.

Зустріч розпочалася із вшанування пам’яті загиблих солдатів . Класний керівник Свідерська Любов Ігорівна провела Урок Мужності. Дитячі очі  світилися  вдячністю і  гордістю, адже їм  пощастило поспілкуватися зі  справжнім  героєм. Здавалося, намагалися запам’ятати  все, що діється  в  солдатській  душі сьогодні…  бо  вже завтра  знову  в дорогу,  знову на  схід.  Зустріч була цікавою і хвилюючою.

Євген – скромна і глибокої душі людина, яка не хизується важливістю своєї служби. Учні задавали воїну чимало запитань. Щиро подякували Євгенові , а в його особі і всім захисникам Вітчизни за їхній подвиг. Висловили сподівання на те, що військові дії на Сході якомога швидше завершаться і в Україні настане мирне життя.

На згадку боєць вручив учням прапор із побажаннями від усіх побратимів 93 ОМБр. Вони  так люблять  життя. Вони  вже  знають його справжню  ціну. І  саме  задля  життя, воїни  готові  на  смерть. Та  хай  Бог  боронить наших  захисників.  Ми віримо, що  дуже  скоро  всі  вони  повернуться  додому,  повернуться  переможцями.Ми чекаємо  Вас. Ми  віримо  у  Вас.  Ми  молимося  за  Вас.Хай  береже  Вас Господь, дорогі  наші  захисники!

Такі зустрічі залишають у юних душах віру у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет,свободу і цілісність нашої держави.

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook

Коментарі

Залишіть коментар