Натхненні отчим словом Маркіяна

Початок листопада знаменний для всієї української нації Днем народження Маркіяна Шашкевича. З особливою теплотою 6 листопада відзначають золочів’яни, зокрема учні та їх батьки, випускники та колектив Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. М. Шашкевича. У цей день святкують не лише уродини Отця Маркіяна, але й День школи.

Уже традиційно 6 листопада розпочинається молебнями у міських храмах. Віряни згадують у своїх молитвах діяння Отця Маркіяна, котрі привели нас до держави, що зветься Україна, та просять Божої Ласки. Для наймолодших наших школярів запрошують священнослужителів до школи, щоб і їхні маленькі серця звернулися до Бога у щирій молитві.

Після такого чудового початку дня шкільна родина потрапляє у полон піднесеного настрою. Особливо врочисту та святкову атмосферу створює різнобарв’я вишиванок на дорослих і малих.

Цілий день око учнів, їхніх батьків, випускників, гостей школи та колектив тішили найкращі учнівські роботи мистецької виставки, котру організувала вчитель трудового навчання Тетяна Марківна Левкович.

Протягом дня відбувалися численні екскурсії до шкільного музею Маркіяна Шашкевича. Людмила Петрівна Поцілуйко та учні-екскурсоводи проводили їх напрочуд пізнавально та неймовірно цікаво. У кожному класі проходили  виховні години, на які запрошували випускників школи та визначних земляків.

Кульмінацією святкування Дня школи став урочистий концерт, ведучими на якому були Оксана Федорівна Смолінська та Андрій Романович Маньовський. Дійство, звісно ж, розпочалося нашим гімном, після якого слово надали директору школи. Володимир Григорович Кравчук привітав усіх зі святом, подякував батькам наших школярів, гостям, меценатам і добродіям, котрі внесли свою лепту в добробут шкільної родини. Гості та випускники школи завітали на свято не лише з добрими та щирими  побажаннями, але й з дарунками.

Вразили своїми виступами наймолодші артисти на святі, учні 2-А класу, під керівництвом першої вчительки Мирослави Василівни Бишко. Усіх присутніх здивували грамотне декламування, артистичність і невимушеність юних читців поезій про Маркіяна Шашкевича.

Музичними подарунками потішила шкільну родину випускниця Ірина Лукаш, а продовжив концерт  іще один випускник нашої школи, поет-пісняр, композитор і виконавець Теодор Кукуруза.

У межах святкування Дня школи та Дня народження Отця Маркіяна заплановані також поїздки для школярів початкових класів до музею-садиби Маркіяна Шашкевича у селі Підлисся.

Уся шкільна родина вдячна всім гостям, випускникам і меценатам, котрі розділили з нами такий важливий і врочистий день. Від щирого серця бажаємо їм мирного неба, здійснення всіх задумів і починань, а також  заступництва нашого покровителя Отця Маркіяна. Певні, що посіяне Маркіяном Шашкевичем зерно національної свідомості з кожним роком усе рясніше проростає та вкорінюється у людських серцях.

 

Завідуюча бібліотеки

Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ім. М. Шашкевича

Тихонька О. В. 

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook