Наказ про запобігання захворювання на кір

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

ЗОЛОЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗОЛОЧІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ
І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2 ІМЕНІ МАРКІЯНА ШАШКЕВИЧА
ЗОЛОЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Січових Стрільців, 2, м. Золочів, Львівська обл., 80700, тел. (03265)4-20-03,

Ідентифікаційний код 22330608 E-mail zschool2@i.ua

НАКАЗ

12.10.2018р. №______

Про запобігання захворювання на кір

На виконання листа ЛОЛЦ МОЗ України від 29.09.2018р. № 4103/019 «щодо захворювання на кір в області», протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 15.01.2018 року, листа департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації від 16.01.2018 року № 09-08/164 «Про епідемічну ситуацію з захворюваністю на кір» та на виконання листа відділу освіти Золочівської РДА № 931 від 10.10.2018р. «Про стан захворювання на кір» та наказу відділу освіти від 17.01.2018р. № 10 «Про запобігання захворюваності на кір у навчальних закладах району »

НАКАЗУЮ:

 1. Медичній сестрі Ганяк Н.В.

  1. Вивісити на стендах у навчальному закладі листівки, бюлетені щодо профілактики кору, необхідності проведення профілактичних щеплень.

  2. Провести моніторинг кількості учнів, які не вакциновані від захворювання на кір. Попередити батьків даної категорії дітей про можливе обмеження доступу таких учнів до організованих дитячих колективів до часу нормалізації ситуації з захворюваністю на кір.

 2. .Класним керівникам:

  1. проводити ранковий огляд дітей у класах з метою виявлення осіб з ознаками захворювання простудними інфекціями та кором і направляти до медичної сестри.

  2. При виявленні першого хворого, до 21 дня з моменту виявлення останнього хворого, в колектив не приймати осіб, що не хворіли на кір, краснуху і не отримали щеплення проти цих інфекцій.

  3. Забезпечити дотримання належного санітарно-гігієнічного стану, температурного режиму та систематичне провітрювання приміщень у класах закладу.

  4. Організувати та провести з залученням медичних працівників бесіди, лекції для учнів, їх батьків та батьків дітей, що відвідують навчальні заклади, з питань профілактики кору, сигнальних ознак даного захворювання, дотримання правил гігієни житла та особистої гігієни.

  5. У випадку виявлення захворюваності на кір не допускати до заняття гуртків, секцій іншої позашкільної роботи учнів класу у якому виявили хворобу, до часу нормалізації ситуації з захворюваністю на кір.

  6. У випадку виявлення випадків захворюваності учнів на кір негайно інформувати відділ освіти райдержадміністрації.

 1. Заступникам директора Лещишин О.М., Патрик О.Г., Лопадчак Є.Д. організувати проведення загальношкільних батьківських зборів, запросити медичних працівників для проведення бесід з питань профілактики кору. Необхідності проведення профілактичних щеплень.

 2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор В.Г.Кравчук

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

ЗОЛОЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗОЛОЧІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ
І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2 ІМЕНІ МАРКІЯНА ШАШКЕВИЧА
ЗОЛОЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Січових Стрільців, 2, м. Золочів, Львівська обл., 80700, тел. (03265)4-20-03,

Ідентифікаційний код 22330608 E-mail zschool2@i.ua

НАКАЗ

20.11.2018р. №______

Про заходи з попередження

масового поширення

грипу і гострих респіраторних

інфекцій серед учнів

Відповідно до статей 6, 22 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статті 10 Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб ”, статті 40 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення ”, на виконання розпорядження Львівської обласної державної адміністрації № 186/0/5-17 від 13.03.2017р.

НАКАЗУЮ:

1. Медичній сестрі Ганяк Н.В.

 • Забезпечення щоденне проведення обліку та аналізу захворюваності на ГРІ серед дітей та персоналу з метою про призупинення навчально-виховного процесу за відсутності 20 % від загальної кількості учнів з причини захворювання на ГРІ.

 • Забезпечити знезараження повітряного середовища приміщень за допомогою бактерицидних ламп за відсутності дітей протягом 30 хвилин після знезараження з наступним провітрюванням.

 • Забезпечити проведення щоденного опитування та ранкового огляду дітей з термометрією при показах впродовж навчального дня Не допускати до навчання дітей та до роботи працівників з ознаками захворювання на ГРІ.

2.Класним керівникам

 • Обмежити проведення спортивних, культурно-масових та інших видовищних заходів (відвідування виставок, музеїв тощо).

 • В осінньо-зимовий період та на період епідемії грипу забезпечити дотримання повітряно-температурного режиму та провітрювання приміщень рекреацій проводити під час кожної перерви при відсутності дітей.
 • Не допускати переохолодження учнів під час перебування в навчальному закладі, заборонити їх перебування на території без верхнього одягу.
 • Забезпечити контроль за організацією питного режиму, дотриманням учнями правил особистої гігієни.

3.Техпрацівникам закладу:

 • Проводити регулярну дезінфекцію столового посуду, а також вологе прибирання та дезінфекцію приміщень в кінці робочого дня дезінфекційними засобами, дозволених законодавством до застосування

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook