На персональних сторінках розміщено результати ЗНО 2014 з фізики

ЗНО 2014 з фізики27 червня 2014 на  інформаційних сторінках учасників ЗНО 2014 розміщено результати зовнішнього незалежного оцінювання з фізики. 

Із цьогорічним завданням і відповідями до тесту ЗНО з фізики і таблицею переведення балів у 200-бальну шкалу з фізики ви можете дізнатись у розділі ЗНО з фізики

.

У разі незгоди з отриманими результатами абітурієнт має право подати апеляційну заяву. Апеляційна комісія прийматиме до розгляду апеляційні заяви щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання з фізики, подані до 24.00 год 1 липня 2014 року включно. 

Апеляційні заяви надсилаються до Українського центру оцінювання якості освіти поштою (дата подання заяви визначається за відміткою, зробленою поштовою установою в установленому законодавством порядку). На конверті слід зробити позначку «Апеляційна комісія».

У тесті ЗНО 2014 з фізики одне із завдань тесту має 2 правильні відповіді.

Предметна фахова комісія з фізики прийняла рішення щодо двох правильних відповідей на наступне завдання: “Установіть відповідність між назвою процесу (1–4), що відбувається з ідеальним газом незмінної маси, та записом першого закону термодинаміки для цього процесу (А–Д), де Q – кількість теплоти, надана газу, А – робота над газом, ∆U – зміна внутрішньої енергії”.

За рішенням предметної фахової комісії, окрім оприлюдненої відповіді: “адіабатний процес – ∆U+A=0” уважатиметься правильним ще й варіант “адіабатний процес – A=∆U”.

Вхід на інформаційну сторінку

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook

Коментарі

Залишіть коментар