Методичне засідання вчителів художньо-естетичного циклу Золочівського освітнього округу №2.

На базі Золочівської ЗОШ I-III ст.№2 ім.Маркіяна Шашкевича відбулося методичне засідання вчителів художньо-естетичного циклу Золочівського освітнього округу №2.
З метою надання якісних освітніх послуг у системі міжшкільної методичної роботи створено план роботи у формі засідання методичної ради.
Доповідачем у питанні концепції Нової української школи виступила вчитель християнської етики Вороняцької ЗОШ I-III ст. Барабаш Г. В., яка детально описала основні засади реформи та нововведення,у своїй доповіді вчитель також висвітлила основні шляхи реалізації інтегрованих надпредметних змістових ліній.
У формі обміну досвідом виступив вчитель трудового навчання Червоненської ЗОШ I-III ст. Карплюк В.І. на тему «Формування громадянської компетентності учнів навчальних закладів» та ознайомив з переліком методичної літератури з фахового предмету.
З презетації освітніх блогів та сайтів розпочала свою доповідь Мельник Н.Й. В практичній роботі учителя по моделюванню інтегрованого уроку (розроблення на прикладі однієї чи декількох тем змістових ліній) показали майстер – клас вчителі Золочівської ЗОШ I-III ст.№2 ім.Маркіяна Шашкевича – Косенко С.З.,Городецька Н.Р.,Мельник Н.Й. та Проців П.О.- “Тема Богородиці в українській культурі”. Анкетування – “Особистість учителя та сучасна освіта в Україні” провела психолог Іванчишин І.Р. , а також вправи у формі автотренінгу “Емоційна стійкість особистості “- основні шляхи досягнення бажаного результату.

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook