Літній англомовний табір у Золочівському ОЗЗСО І-ІІІст. №2

Одним із найкращих варіантів вивчення іноземної мови є відпочинок у літньму англомовному таборі.

Цьогоріч у Золочівському ОЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 ім. Маркіяна Шашкевича англомовний   табір «School Dream»  працював  із 29 травня  по 5 червня 2018 року. Для дітей були створені усі умови для активного, пізнавального та цікавого відпочинку в літньому англомовному таборі.

Протягом перебування в англомовному таборі із дітьми були проведені заочні екскурсії до Великої Британії. Преглянено безліч пізнавальних фільмів про Лондон, королівську родину Єлизавети ІІ,  Шотландію. Зроблено багато проектів про країни Європи.

Також у таборі систематично проводились заняття з випускницею школи, студенткою Рочестерського університету США – Кмиць Іриною Богданівною. Ірина  проводила інтерактивні заняття з учасниками табору, захоплюючі майтер-класи, тренінги з учнями 10 класу по удосконаленню комунікативних навичок. Крім цього , на завершення мовного табору відбувся тематичний ігроквест.

Сподіваємося, що всі вихованці пришкільного мовного табору не тільки гарно провели час, а й оздоровилися та вдосконалили свої знання з англійської мови.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook