Квест “Твої ми діти, Україно”

8 грудня учні 6-х класів Золочівської ЗОШ I-III ст №2 ім. М. Шашкевича разом із класними керівниками Серкіс А.Р., Пуківським А.П.,Гевко Н.В. та Кальченко С.Р. брали участь у національно – патріотичному виховному заході – квесті «Твої ми діти, Україно!»

Розробка відкритого виховного заходу спрямована на виховання любові до своєї Батьківщини, піднесення патріотичного духу серед підлітків.

Під час виховного заходу учні розширили знання про природно-ресурсний потенціал та вигідне географічне положення нашої даржави, усвідомили необхідність збереження та подальший розвиток культурних надбань українського народу, тренували пам»ять та розвивали логічне мислення, здійснили уявну мандрівку країною.

На прикладах відомих українців про величезний внесок у розвиток світової науки, культури, спорту у дітей формується прагнення до досягнення життєвих цілей.

Виховна година супроводжувалась використанням різноманітних форм роботи з учнями. Серед них: показ відеороликів, вікторини, презентації, кросворди, народознавчі, творчі та математичні конкурси, флешмоб – карооке.

Організатором заходу була Гевко Н.В. – класний керівник 6-В класу.

Підготувала Гевко Н.В.

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook