Коли будуть відповіді на ЗНО 2014 з англійської мови?

Відповіді ЗНО з англійської мовиСьогодні, 3 червня 2014 р., для українських випускників офіційно розпочалася основна сесія ЗНО, яка буде тривати аж до 27 червня. Сьогодні українські випускники здавали англійську мову. І звичайно, відразу ж після тестування, всіх його учасників дуже мучить питання – Коли ж будуть результати ЗНО 2014?”. Дане питання є цілком логічним, адже від цих результатів залежить надзвичайно багато. У будь-якому випадку результати ЗНО 2014 необхідні якнайскоріше.

На превеликий жаль, на даний час тести не перевіряються моментально і на це потрібен час. Найбільше часу витрачається на перевірку предметів у яких є творчі завдання, такі як англійська мова, українська мова та інші.  

Результати свого ЗНО можна  дізнатися приблизно, звіривши зошит  із відповідями які будуть розмішені 4 червня.

Таблиця переведення тестових балів з англійської мови ЗНО 2014.

 

Далі у статті розміщені відповіді на деякі найактуальніші питання учасників ЗНО-2014:

 • Через скільки днів після проходження ЗНО з англійської мови буде відомо результати ?

Відповідно до Календарного плану оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які пройшли тестування під час основної сесії, відбудеться з 19 червня до 8 липня 2014 року.

 • Хто і наскільки довго перевіряє роботи  ЗНО з англійської мови?

Перевірка робіт здійснюється шляхом автоматизованої обробки бланків відповідей типу А та перевірки екзаменаторами виконання завдань, що потребують розгорнутої відповіді. Відповідно до Календарного плану оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які пройшли тестування під час основної сесії, відбудеться з 19 червня до 8 липня 2014 року.

 • Через скільки днів можна очікувати результати ЗНО з англійської мови? І чи можна їх побачити на своїй сторінці?

Результати ЗНО оприлюднюються на інформаційних сторінках абітурієнтів після завершення їх обробки. Вам необхідно буде сформувати та роздрукувати Інформаційну картку. Враховуйте, що інформаційна картка є додатком до Сертифіката ЗНО.

 

 • Результати ЗНО з англійської мови будуть розміщені на моїй інформаційній сторінці після відразу  проходження тестування чи пізніше?

Відповідно до Календарного плану оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які пройшли тестування під час основної сесії, відбудеться з 19 червня до 8 липня 2014 року.

 

 • Результати ЗНО будуть опубліковані анонімно? І де я зможу побачити свої результати?

Результати зовнішнього незалежного оцінювання оприлюднюються на інформаційних сторінках абітурієнтів після завершення їх обробки, вони не розміщуються у відкритому доступі. Вам необхідно буде сформувати та роздрукувати Інформаційну картку.

 • Я збираюсь здавати чотири тести. Тест з англійської мови пишу на всякий випадок, як другий необов’язковий предмет при вступі до вузу. Мені сказали, що якщо з англійської мови я наберу менш 124 бали, то результати інших тестів анулюються і я не зможу приймати участь у вступній кампаніїї

Інформація, вказана Вами, не відповідає дійсності. Результати ЗНО не залежать один від одного.

 • Коли і яким чином можна дізнатися результати свого ЗНО? Чи буде знати мій навчальний заклад про мої результати?

Результати зовнішнього незалежного оцінювання оприлюднюються на інформаційних сторінках абітурієнтів після завершення їх обробки. Вам необхідно буде сформувати та роздрукувати Інформаційну картку. Сторонні особи не матимуть доступу до Вашої інформаційної сторінки, якщо Ви не повідомите номер та пін-код свого Сертифіката.

 • Результати ЗНО ми повинні роздруковувати самі? Чи ми будемо їхати кудись, аби забрати їх?

Результати зовнішнього незалежного оцінювання оприлюднюються на інформаційних сторінках абітурієнтів після завершення їх обробки. Вам необхідно буде сформувати та роздрукувати Інформаційну картку.

 • Що означає “результати будуть оцiнюватись за рейтингом”?

Оцінка за шкалою 100-200 балів є рейтинговою, тобто визначає місце (рівень знань) абітурієнта серед інших результатів абітурієнтів, які проходили зовнішнє незалежне оцінювання з певного предмета. При цьому, якщо, наприклад, максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, − 84, але ніхто з учасників тестування не набрав більше, ніж 80 тестових балів, то абітурієнт, який набрав 80, матиме 200 балів за рейтинговою шкалою. Таблиці переведення тестових балів, набраних абітурієнтами за результатами виконання тестів, за рейтинговою шкалою 100-200 балів буде розміщено на нашому сайті після оголошення результатів тестування.

 

 • Якого  числа будуть відомі результати ЗНО?

Результати зовнішнього незалежного оцінювання оприлюднюються на інформаційних сторінках абітурієнтів після завершення їх обробки. Відповідно до Календарного плану оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які пройшли тестування під час основної сесії, відбудеться з 19 червня до 8 липня 2014 року.

 • Який максимальний бал при здачі ЗНО з англійської мови?

Уважно ознайомтеся з характеристикою тесту з англійської мови розміщеною на сайті в розділі «Підготовка до ЗНО».

Слідкуйте за новинами ЗНО 2014 у групі http://vk.com/zno_dpa_2014 . Підписуйтесь

За матеріалами: http://testportal.gov.ua

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook

Be the first to comment

Leave a Reply