Книжкова лікарня

Книжкова лікарня
Книжкова лікарня

Цьогоріч  день 22 лютого став особливим для шкільної бібліотеки Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. М. Шашкевича, адже до неї завітали учні 6-А класу.

Наші школярі допомогли бібліотекарям школи з ремонтом підручників. Юні майстри книжкової справи напрочуд вправно й акуратно відремонтували навчальні книги для 7-го класу. Слід зазначити, що діти зробили величезний внесок для добробуту шкільної родини, адже підручники для 7-го класу належать до попередньої програми 2007-го року, та через нестачу нових навчальних книг учні школи змушені користуватися ними. Доля була суворою до окремих книг, а помічники з 6-А класу продовжили їхній вік.

За сумлінну працю, звісно, була винагорода. Леся Степанівна Стець провела короткий екскурс у світ довідкових видань. Діти також мали змогу ознайомитися з усіма енциклопедіями, котрі є у шкільній бібліотеці.

Дирекція школи та бібліотекарі щиро вдячні учням 6-А класу за клопітку працю та їхнім батькам за чудово вихованих дітей. Бажаємо їм життєвих успіхів, наснаги до нових звершень і великих досягнень.

 

 

Завідувач бібліотеки

Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ім. М. Шашкевича

Ольга Тихонька

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook