Кафедра історії та правознавства

 

ІСТОРІЯ – ЦЕ КОРІННЯ,
ЧИМ ГЛИБШЕ ПІЗНАЄМО ЙОГО,
ТИМ МІЦНІШЕ СТОЇМО НА НОГАХ”

Історія—це душа народу, без якої він не може існувати як певний етнос. Історія—це пам’ять про минулі покоління, котрим ми повинні бути вдячними за все, що вони зробили для нас. Наприклад, згадувати про своїх батьків більше одного разу на місяць. Історія—це сукупність світлих сторінок, якими потрібно гордитись та примножувати , та темних, на котрих ми, українці, вчиняли помилки , про які ми не маємо права забути і допустити їх повторення. Історія—це не чарівне слово при якому все миттєво покращиться. Вона допомагає нам зрозуміти: Хто ми? Чому саме так, а не інакше! І який з цієї ситуації вихід!

Знаннями з цієї науки в нашій школі учням допомагають оволодівати вчителі історії та правознавства. Саме вони, маючи глибоку наукову та фахову підготовку, в організації навчального процесу надають перевагу активним методам і сучасним технологіям навчання. В своїй праці вони керуються перш за все любов’ю до дітей, доброзичливим ставленням до них. На позаурочних заходах вчителі допомагають учням поглибити свої знання з предмету, зробити процес пізнання цікавим і захоплюючим.
Пропонуємо познайомитись із ними.
На кафедрі історії працює 6 вчителів.

Очолює кафедру вчитель вищої категорії Петриняк В.В., яка працює в СЗШ №2 з 1989 року. Вона є керівником „Школи молодого вчителя” району, систематично проводить заняття з молодим вчителями, відкриті уроки, ділиться своїм досвідом. Її учні є призерами шкільних і районних олімпіад. На уроках використовує метод проекту в поєднанні з інформаційно – комунікаційними технологіями.
На кафедрі працюють вчителі із званням „Вчитель-методист”: Гульовата Т.М., Леськів О.В. та „Старший вчитель” Лопадчак Є.Д. Вони мають великий досвід та педагогічний стаж.

Гульовата Т.М. – стаж роботи в даній школі 36 років, творча, вимоглива, з великим багажем знань. Довгий час очолювала шкільне методичне об’єднання вчителів школи, деякий час працювала у районній держадміністрації. Брала участь у районному конкурсі „Вчитель року”. Видала друковану методичну літературу.
Леськів О.В. – закінчив Львівський державний університет ім.Івана Франка, в даній школі працює з 1989 року. Вчитель з великим досвідом знань. Під керівництвом вчителя проведено десятки краєзнавчих екскурсій, туристичних подорожей та походів. В результаті краєзнавчо-пошукової та дослідницької роботи вчителя та його учнів зібрано багатий місцевий матеріал.
Лопадчак Є.Д. – заступник директора з навчально-виховної роботи.
Учитель вищої категорії, «старший учитель», Відмінник освіти України. Стаж роботи 36 років. Часто виступає на засіданнях методичного об’єднання вчителів історії школи та району, дає відкриті уроки, ділиться досвідом роботи зі своїми колегами.

Шуневич П.М. – вчитель історії, трудового навчання і креслення. Стаж роботи в даній школі 13 років. Молодий, енергійний творчо підходить до проведення уроків. Бере активну участь у роботі шкільного методичного об’єднання школи. Учасник обласного вчительського брейн – рингу.
Войнарович О.З. – закінчила в 2005 році, Львівський національний університет ім. Івана Франка. Стаж роботи в даній школі 4 роки. Поглиблено працює над проблемою „Використання ігрових методів на уроках історії в 5 – 6 класах”. Незважаючи на невеликий стаж роботи вчитель творчо підходить до проведення уроків.
Кафедра вчителів історії бере активну участь у громадському житті школи, проводить відкриті уроки та виховні заходи на різноманітних семінарах, бере участь у шкільних святах та поїздках.

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook

Коментарі

Залишіть коментар