ГОРДІСТЬ НАШОЇ ШКОЛИ

ГОРДІСТЬ НАШОЇ ШКОЛИ

Школа виховує молодь на високих моральних зразках української духовності. Заслуга в цьому всього педагогічного колективу, який очолюють творчі керівники – В.Кравчук, О.Лещишин, О.Патрик, Є.Лопадчак, а також керівники методичних об’єднань.
Особливо це стає відчутним під час проведення традиційних Шашкевичових та Шевченкових днів у школі, вечорів, конкурсів.
За підсумками районних предметних олімпіад два роки поспіль школа займає І місце. 23 учні у цьому навчальному році в районних предметних олімпіадах вибороли призові місця, з них 14 перших місць, 10 других, 8 третіх. Це Віталій Шляхетко, Роман Петрик, Віра Стоялова, Артур Мицко, Іван Захарчук, Мар’яна Барило, Павло Карбівник, Тарас Полович, Анастасія Стець, Зоряна Барна, Анна Куса, Роман Ладанський, Тарас Оліярчук, Марта Максим’як, Михайло Петриняк begin_of_the_skype_highlighting end_of_the_skype_highlighting, Микола Цивов, Ульяна Флекей, Любов Котик, Світлана Касперська, Роман Франків, Ігор Ящук, Павло Петриняк, Андрій Бабій, Віктор Кондратов, Дарина Тимків. Гордимося призерами обласних олімпіад(Анна Куса, Артур Мицко).
Команда юних фізиків із секції МАНу під керівництвом учителя Г.В.Маньовської зайняла ІІ місце на обласному турнірі, а команда юних інформатиків декілька років стає призером районних турнірів(учитель Б.М.Лещишин). Маємо високі результати у конкурсах «Колосок», «Бобер». Роботи наших учнів увійшли до каталогу малюнків «Податки очима учнів». Багато творчих доробок поповнюють шкільні стенди. Під керівництвом учителя образотворчого мистецтва Н.Р.Городецької учні щороку виготовляють колекції різдвянх шопок. Наші школярі постійні учасники міських та районних концертів та фестивалів.
У школі багато чудових спортсменів. У районній спартакіаді школа зайняла І місце. У змаганняш «Шкільний м’яч» хлопці посіли ІІ місце, з легкої атлетики «Дружба» дівчата мають ІІІ місце, хлопці ІІ місце, в змаганнях «Козацький гарт» – І місце, І місце в районі з тенісу.
Маємо багато талановитих дітей. Балацький Тарас своїм співом здобув перемогу у районному конкурсі «Сурми звитяги»; учні Володя Ковалик, Олег Войтків, Оксана Банах, Марта Попик є постійними учасниками міських концертів. Поезії Романа Бойка увійшли до поетичної збірки молодих авторів Золочівщини. Марія Олексів Утвердилася як юний бард. Христина Русецька зайняла призове місце в Україні з бісероплетіння. Багато учнів є учаниками танцювального колективу «Первоцвіт».
Є у нас друзі за кордоном. У рамках діяльності шкільного євроклубу «Новий світ» учні зав’язали тісні контакти з школярами з Німеччини, Франції, Америки.
Нехай не всі з них стануть ученими, письменниками чи акторами, але той вогник благородства, шляхетності, інтелектуальності і творчості, що горить у їхніх серцях сьогодні, буде горіти ще більше і зігріватиме не лише рідних, близьких та друзів.

Оксана Переймибіда

 

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook

Be the first to comment

Leave a Reply