Герої Небесної Сотні, ми пам’ятаємо…

Сумна річниця викарбувалася цьогоріч на скрижалях історії Незалежної України. У ці дні, 18-20 лютого, п’ять років тому відбувалися розстріли мирних мітингувальників за євроінтеграцію України у Києві, котрих згодом назвали Небесною Сотнею.

Сьогодні, 19 лютого, до  бібліотеки  Золочівського  ОЗЗСО  І-ІІІ ст. №2 ім. М. Шашкевича завітали Н.П. Кобзар, заступник директора по роботі з дітьми районної дитячої бібліотеки, С.В. Чіпак та І.А. Городиловська, бібліотекарі дитячої бібліотеки, з заходом, присвяченим пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Бібліотечний урок відвідали учні 9-Д класу разом із учителем-словесником І.І. Стасюк. Бібліотекарі районної дитячої бібліотеки провели пізнавальний історичний екскурс у ті важкі та криваві дні. Розповідь була проілюстрована презентацією фото, відео й аудіоматеріалів, а також тематичною книжковою виставкою. Наприкінці пам’ять Героїв Небесної Сотні ми вшанували хвилиною мовчання.

Шкільні бібліотекарі вдячні Н.П. Кобзар, С.В. Чіпак і І.А. Городиловській за плідну співпрацю у вихованні патріотизму в учнівської молоді.

Наше завдання – зробити все, що у наших силах, аби невинно пролита кров за високі національні цінності на Майдані, в Криму та на Сході України не була пролита надаремно.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 

 

 

Завідувач бібліотеки

Золочівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2

ім. М. Шашкевича

О.В. Тихонька

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook