Компанія Google закликає правити карту України

“Google Україна” оголошує про старт першого конкурсу для українських картографів-ентузіастів – Google Mapathon 2013, повідомляє прес-служба компанії.

Google запрошує всіх бажаючих допомогти компанії зробити карту України точною та корисною: “Покращуйте карту нашої країни, використовуючи знання про свій регіон, і отримуйте при цьому коштовні подарунки”.

 

Як повідомляють у компанії, створити карту, яка точно відображає світ довкола нас, дуже складно – постійно змінюються кордони, будуються нові дороги, міняється напрям автомобільного руху, з’являються нові об’єкти: будівлі, ресторани, магазини і дитячі майданчики. Карти Google створюються й оновлюються на основі даних з різних джерел: державної та комерційної інформації, супутникових зображень, панорамних знімків Street View, а також завдяки інформації, наданій самими користувачами.

Сьогодні будь-який користувач за допомогою безкоштовного інструменту Картограф Google може поділитися своїми знаннями про Україну, щоб зробити актуальнішою інформацію про різні об’єкти у своєму регіоні.

Google Mapathon 2013 стартуватиме 3 вересня і проходитиме до 30 вересня 2013 року. У конкурсі може взяти участь будь-який житель України старше 18 років. Завдання учасників конкурсу полягає в тому, щоб додати якомога більше нових об’єктів і змін на Google Карті України, таких як назви та адреси, місцеві шляхи, велосипедні доріжки, лікарні, пам’ятники і багато іншого.

Користувачі, які зроблять найбільшу кількість затверджених змін, отримають коштовні подарунки: кращі 15 учасників конкурсу стануть володарями нових смартфонів або планшетів на базі ОС Android, ще 300 отримають фірмові футболки і сертифікати учасника конкурсу від Google. Детальніше з правилами участі та умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті конкурсу.

Для участі в конкурсі необхідно зареєструватися за адресою g.co/MapUkraine2013, а потім за допомогою Картографа Google почати вносити зміни на Картах Google.

за матеріалами: ProIThttp://www.osvita.org.ua

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook

Коментарі

Залишіть коментар