Фестиваль талантів 8-Д класу

В кожній людині є сонце.

Тільки дайте йому світити!

Сократ

Кожна людина талановита по-своєму. У когось талант проявляється ще в дитинстві, у іншого – у зрілому віці, а є і такі, хто не зумів упродовж усього життя віднайти в собі та запалити цю Божу іскру. Відомий композитор Петро Чайковський писав: «Великий талант вимагає великої працьовитості». Безперечно, потрібно повірити в свої можливості та сили і працювати, працювати, працювати… Це нелегко. Ми часто по-доброму заздримо тим, кому вручають грамоти, медалі, кубки, але не замислюємося над тим, скільки зусиль доклала людина, щоб цього досягти.

Генії не падають з неба, вони повинні мати можливість утворитися і розвиватися. Не менш важливим є те, щоб ці успіхи та результати були помічені й поціновані.

Учні 8-Д класу змогли продемонструвати свої таланти, поділитися успіхами та досягненнями на фестивалі талантів 7-8 класів. Кулінарними досягненнями похизувалися Аня Наводич,Оля Луців, Люба Кокет і Софія Денис. Приємно відзначити наших спортсменів: Юлю Гулик (шашки, плавання), Ростислава Киричука (важка атлетика), Юрія Брошка (більярд, шашки, бокс), Юрія Хедика (бокс),Олю Кіц(плавання), Настю Ковалик (легка атлетика – грамоти районного та обласного рівня), Романа Попадюка (карате – грамоти і медалірайонного та обласного рівня), захоплюється спортом Станіслав Посполіта.  Достойно представили свої роботи наші юні художниці Настя Ковалик та Аня Гур’янова, а рукодільниціДіана Зелена та СоломіяДимонпродемонструваливишивки і вироби з бісеру.  Середучнівнашогокласу є і такі, щосерйозноцікавляться наукою (ВладиславНиколишин), уміють донести слухачеві красу художнього слова (Діана Зелена та Максим Сливінський), витотовляютьпрекраснівироби з паперу та іншихматеріалів (Люба Кокет і Наталя Кармаліта).  Більше десяти грамот і дипломівізрайонних, обласних та міжнароднихконкурсів представилаМарічкаЛаданівська, учасницяхореографічного ансамблю «Первоцвіт». На завершення всі учні виконали пісню Святослава Вакарчука «Все буде добре!» під акомпанемент наших музикантів-гітаристів Діани Налужної та Юрія Ханенка.

Усіх переповнювали позитивні емоції та прагнення надалі плекати і розвивати свої таланти. Вірмо у власні сили! Усім нових перемог і звершень!

Класний керівник Поцілуйко Л.П.

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook

Be the first to comment

Leave a Reply