Екскурсія до розсадника Сасівського лісництва учнів Золочівської І-ІІІ ст. №2 ім. М.Шашкевича

Одним із найважливіших завдань сучасної школи є підвищення екологічної грамотності учнів, формування активної позиції у ставленні до природи, прагнення берегти та примножувати її. Екскурсії в природу є не лише екологічно-пізнавальними, а й розвивають в учнів естетичну красу, формують почуття обов’язку та відповідальності за збереження природи, спонукають до природоохоронної діяльності.

В рамках місячника Довкілля для учнів 4-Б і 5-Г класів дирекція Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 ім. М.Шашкевича організувала поїздку до розсадника Сасівського лісництва. Теплим весняним днем 31 березня 2017 року гурт дітей-переможців шкільної макулатурної толоки радо зустрічала завідуюча розплідника п. Софія Яхторович. Екскурсія розпочалася із знайомства з 20 різновидами дерев і кущів, які вирощують і доглядають працівники лісового господарства на площі у майже 7 га. Серед них ялиці з Карпат, дуби і модрини, ялинки і сосни, буки та ясени, липи і клени, туї і ялівці та інші декоративно-посадкові матеріали для  озеленення.

Цікаві розповіді пані Софії про те, як зростають майбутні дерева, які природні випробування доводиться їм витримати взимку і влітку збуджували інтерес учнів, стимулювали їх пізнавальну активність. Серед дітей були й такі, які не просто спостерігали за красою посадкових ділянок, а й засипали дбайливу лісову господиню безліччю запитань, наводили цікаві прочитані факти про зелену планету та правила поведінки у лісі. Натхненні побаченою красою декілька учнів вирішили власноруч посадити на своїй прибудинковій території ялинку. Нова подарована красуня-ялинка, зростатиме також і на території школи.

Отримавши велику порцію нових вражень, біологічних та екологічних знань учні подякували завідуючій розсадника за можливість ознайомитись із «зеленою школою». По дорозі додому не оминули увагою 800-літній дуб Б.Хмельницького, реліквію нашого краю.

Природа була і залишається енергетичним місцем наснаги людини. Бережімо природу для себе і своїх нащадків!

Класні керівники: С. Р. Кальченко, М. З. Крамарова

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook

Be the first to comment

Leave a Reply