Випускники 2016. Еко-акція “ПОСАДИ ДЕРЕВО 2015” дала свій результат! (ПРЕЗЕНТАЦІЯ)

Рівно рік назад, учнями 11-Б класу і класним керівником Кальченко С. Р. було посаджено приблизно 200 дерев, більшість яких успішно прийнялися і тепер буяють і милують око перехожих біля церкви Різдва Івана Хрестителя, с.Золочівка.

Що для кожного з нас значать дерева, про існування яких ми забуваємо: ростуть собі поруч з нами і добре, а зникнуть, чи помітимо? Якщо запитати людей різних вікових категорій та різних професій, що для вас означають дерева, можна почути безліч відповідей: садовод скаже, що плодові дерева – це все його життя; біолог скаже, що дерево – це життєва форма рослин; столяр відповість, що буде в нього сировина з дерева, будуть гроші; еколог надасть дереву планетарного значення; лісник порівняє дерево із багатоповерховим будинком для життя різних тварин: комах, птахів, ссавців. Звичайно, кожен з них має рацію, тому що дерева – це складова частина природи, національне надбання кожної країни, а отже і планети в цілому.

«Шануй дерево, яке тобі тінь дає» – говорили римляни. Я вважаю, що немає жодної людини, яка б не згодилася із цим твердженням. Саме дерева є основними складовими елементами ландшафту та клімату планети, її легенями, вони утримують воду в грунтах, і саме деревні насадження є прикрасою довкілля і, нарешті, вони разом з іншою рослинністю дають первинну продукцію.

Також дерева дуже красиві. Проста прогулянка по лісі або по парку дає людині сили на те, щоб впоратися з багатьма життєвими труднощами. Дивлячись на величність дерев, кожна людина здатна заспокоїтися і відпочити душею.

Автор статті Остап Скишляк 

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook

Коментарі

Залишіть коментар