Друге методичне засідання вчителів художньо-естетичного циклу Золочівського округу №2

11 січня 2018р. згідно планування роботи міжшкільного методичного об’єднання учителів художньо-естетичного циклу, відбулося друге засідання Золочівського округу №2, на базі Ясеновецького НВК.

Метою методичного засідання став розгляд особливості проектування (моделювання) й методики уроку в умовах компетентнісного навчання (Двірник Н.Т.) та практичне застосування, реалізація наскрізних змістових ліній на уроках з різних предметів (Фірак О.І., Огоновський В.В., Кравець Н.Б.)

Педагогічним досвідом та новаціями в сфері моделювання уроків відповідно методичних рекомендацій МОН України до викладання предметів у 2017-2018 н.р. поділилися вчителі Левкович Т.М. та Маньовський А.Р.

В питанні особливостей роботи з обдарованими дітьми виступила Косенко С.З. та Мельник Н.Й. Різдвяні вітання прозвучали у виконані дитячого вокального ансамблю «Колорит» ЦДЮТ під керівництвом Мельник Н.Й.

Цікавою та пізнавальною стала інформація стосовно роботи з дітьми з особливими потребами (з досвіду роботи вчителя  Жуковського Т.І.)

Прорекламувала новинки літератури, педагогічної преси, огляд тематичних сайтів мережі Internet  вчитель Мельник І.Б.

Учитель музичного мистецтва Золочівської ЗОШ  I-III ст.№2 Мельник Н.Й.

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook