До Дня захисника України. Виховна година у 8-Д класі.

14 жовтня для українців здавна був особливим днем. У церковне свято Покрови Пресвятої Богородиці наш народ відзначає День козацтва, День створення УПА, адже Матір Божа є охоронницею та опікункою всіх, хто боровся та бореться за нашу державу. Цьогоріч Президент України підписав указ про те, що відтепер 14 жовтня відзначатимуть  День захисника України.

Напередодні цих  свят у 8-Д класі було проведено виховну годину «Гордімося своїми захисниками», на яку запросили учасників АТО – батьків учнів класу. Шановними гостями були п.Володимир Гулик (батько Юлії Гулик) та п.Оксана Димон (мама Соломії Димон). Учні з цікавістю слухали розповіді гостей, мали можливість у невимушеній атмосфері поспілкуватися з ними. Діти були приємно вражені тим, що гості дякували за підтримку молитвою, листами, малюнками. Вони обіцяли, що й надалі братимуть участь у всіх акціях на допомогу  армії.

Зустріч була по-родинному теплою, цікавою. На завершення учні подякували та привітали гостей зі святом, побажавши опіки Божої Матері, міцного здоров’я та мирного безхмарного неба.

Людмила Поцілуйко,

класний керівник 8-Д класу

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook

Коментарі

Залишіть коментар