Букварик 1-В

Є святкових днів багато

На листках календаря.

А між ними й наше свято –

Вшанування Букваря.

Непомітно, мов на крилах, пролетів навчальний рік першокласників 1-В класу, Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2  ім. М. Шашкевича. Цей рік по особливому запам’ятався школярам,  адже саме у стінах школи вони навчилися бути самостійними, у них з’явилися нові друзі, з’явилася ще одна «мама» – класний керівник Ірина Михайлівна Процик.

І, ось, сьогодні, 17 травня 2017 р., найочікуваніший день  у житті школярів – свято «Прощавай, Букварику!» Сьогодні діти прощалися із першою навчальною книгою «Буквар». Яскраві казкові персонажі допомогли дітям поринути у чудовий світ – світ навчання, розказали яке значення має книга для кожної людини у житті. Свято супроводжувалося веселими піснями і танцями. Талановиті маленькі артисти захопили глядачів своєю безпосередністю і  щирістю, змогли підкорити серця дорослих своїм неабияким талантом.

 

На святі були присутні: батьки, дідусі, бабусі, директор Володимир Григорович, який вручав на згадку кожному учневі диплом «Успішний першокласник».

 

Свято пройшло цікаво і весело. Яскраве підтвердження його – бурхливі емоції всіх учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята у школярів та їх рідних залишиться на все життя.

Наталя Миколаївна Ковалишин (батьківський комітет)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook

Коментарі

Залишіть коментар