Бібліотечний урок «Подорож Країною Мультиків»

Сьогодні,  24 жовтня,  до  бібліотеки  Золочівського  ОЗЗСО  І-ІІІ  ст.  №2 ім. М. Шашкевича  завітали   учні  2-Г  класу  разом  із  класним  керівником  О.Д. Гринчишин на бібліотечний урок «Подорож Країною Мультиків». Увесь світ 28 жовтня святкує День мультика, бо саме в цей день у далекому 1892-му році винахідник Еміль Рейно продемонстрував у Парижі першу графічну стрічку. І ми також вирушили у казково-анімаційну подорож.

На школяриків чекала книжкова виставка казок, котрі стали основою найрізноманітніших мультиків. Коротенька історична довідка про розвиток мультиплікації перенесла учнів у дуже далеке минуле та ще й познайомила з різними анімаційними техніками, за допомогою яких у різні часи аніматори створювали мультфільми.

Окрасою уроку була пісня «Мультики-мультяшки» О. Осадчука у виконанні дитячого ансамблю «Пилипко». Не обійшлося, звісно ж, без самих мультиків. Діти з задоволенням переглянули мультики «Як Петрик П’яточкин слоників рахував» і «Капітошка».

Учні активно долучилися до гри «Відгадай мультик», після якої отримали маленькі сувеніри на згадку.

Ми вдячні учням 2-Г класу та О.Д. Гринчишин за співпрацю та позитивно проведений час. Чекаємо на нові зустрічі. Сподіваємося, що вся їхня життєва дорога буде схожою на гарний мультик – яскрава, позитивна та сповнена добра.

 

 

Завідувач бібліотеки

Золочівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. № 2

ім. М. Шашкевича

О.В. Тихонька

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook